پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: 37HcbpwJ      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۰۹:۱۰:۵۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۱

فرماندار ایوان در جلسه شورای آموزش و پرورش:

ارزش معلم به اندازه ارزش انبیاء الهی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و رورابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ایوان یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست اکبری سرپرست فرمانداری ایوان در سالن اجتماعات  آموزش و پرورش تشکیل شد .

در این جلسه اکبری سرپرست فرمانداری و رئیس این شورا ، طی سخنانی اظهار داشت : آموزش و پرورش یکی از مهمترین نهادهایی است که رسالت عظیم و تأثیرگذار تعلیم و تربیت نسل نو و آینده ساز در جامعه ما را به عهده دارد؛ و به همین دلیل لازم است از نخبگان و صاحب نظران در پیکره مدیریتی و کارگروههای تصمیم گیری این اداره استفاده شود. وی نگاه دولت تدبیر و امید به آموزش و پرورش را نگاهی ویژه خواند و گفت: این دولت معتقد است اعتباراتی که به آموزش و پرورش تخصیص می یابد هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری است؛ و این سرمایه گذاری ها برای آینده کشور نتیجه مطلوبی به بار خواهد آورد.

 اکبری شورای آموزش و پرورش را یک پشتوانه بسیار خوب و اثرگذار در بهبود کیفیت و ارتقاء سطح آموزش و حل مشکلات آموزش و پرورش خواند و افزود: اعضاء شوراهای آموزش و پرورش باید با ارائه راهکارهای مناسب و تصمیمات کاربردی و عملیاتی نمودن مصوبات شورا، به اجرای برنامه ها، اهداف و سیاست های آموزش و پرورش کمک نمایند.

 وی در ادامه گفت: ارزش معلم به اندازه ارزش انبیاء الهی است؛ و همه ما بایستی در همه حال خود را قدردان زحمات و تلاش های معلمین عزیز، در عرصه تعلیم و تعلم بدانیم؛ و در همه مجالس و محافل به نیکی و با احترام از آنان یاد کنیم. وی افزود: لازم است عملکرد دولت و نظام، به شکلی برجسته و مطلوب به مردم اعلام شود؛ و در جلسات و مناسبت های مختلف امید و اعتماد به دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در مردم تقویت کنیم.

 اکبری در پایان سخنانش از اجرای برنامه های مختلف در مدارس درایام دهه مبارک فجر و حضور حماسی و گسترده فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تقدیر کرد و یادآورشد خوشبختانه بیشترین برنامه ها در دهه فجر در آموزش و پرورش و مدارس برگزار شد .

در ابتدای این جلسه علیرضا پناهی مدیر آموزش و پرورش و دبیر شورا، ضمن قرائت دستور کار جلسه و مرور مصوبات جلسه قبل، گزارشی از عملکرد آموزش و پرورش را ارائه داد و گفت: با تلاش همکاران ماهیانه مبلغ 800 هزار تومان جهت فعالیتهای قرآنی توسط فرهنگیان به مرکز دارالقران امام خمینی (ره) کمک مالی می شود.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه