پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: BvdNtNpW      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ ۱۵:۰۱:۵۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۶

کسب 10 مقام استانی در هفدهمین دوره پرسش مهر رئیس جمهور

رئیس آموزش و پرورش موسیان از کسب 10 مقام استانی در هفدهمین دوره پرسش مهر رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه موسیان، عباس خلیل زاده رئیس اداره موسیان گفت: فرهنگیان منطقه موسیان 10 مقام برتر استانی هفدهمین دوره پرسش مهر رئیس جمهور را از آن خود کردند.

وی افزود: در هفدهمین دور پرسش مهر رئیس جمهور با استقبال خوب فرهنگیان و دانش آموزان جهت شرکت در طرح پرسش مهر رئیس جمهور مواجه شدیم و نتیجه ی این حضور در مرحله استانی به منصه ظهور رسید.

وی افزود: خوشبختانه فرهنگیان این منطقه در این دوره از طرح پرسش مهر رئیس جمهور توانستند 10 عنوان برتر استانی در رشته های خوشنویسی، نقاشی، وبلاگ نویسی، مقاله پژوهشی، شعر و داستان کوتاه  را کسب نمایند.

خلیل زاده ادامه داد: در رشته خوشنویسی هما عطایی پور مقام اول، محمدرضا همیالی مقام سوم و در رشته نقاشی فاطمه قاسمی مقام اول استان را از آن خود کرد.

کسب مقام دوم اشکان یونسی و مقام سوم سید محمد موسوی در رشته ی وبلاگ نویسی در بین برادران و کسب رتبه دوم همین رشته توسط حلیمه نظری در بین خواهران نتیجه تلاش و زحمت فرهنگیان این منطقه می باشد.

رئیس اداره آموزش و پرورش با تبریک این موفقیت ها به جامعه فرهنگی و دانش آموزی منطقه خاطر نشان کرد: در رشته ی شعر در بین برادران مهدی میرزایی و از میان خواهران حلیمه نظری حائز رتبه اول  و در رشته های داستان کوتاه و مقاله پژوهشی به ترتیب مرضیه ولی زاده حائز رتبه اول و سجاد کیانی فرد مقام دوم استانی را از آن خود کرد.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه