پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: WfR3Vut5      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ ۱۴:۵۴:۵۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۳

یازدهمین جلسه شوراي آموزش و پرورش چرداول برگزار شد

فرماندار چرداول: اقدامات آموزش و پرورش شهرستان مخصوصا در برگزاری مراسمات دهه فجر و راهپیمایی روز 22 بهمن قابل تقدير و تحسين است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان چرداول، یازدهمين جلسه شوراي آموزش و پرورش اين شهرستان با حضور امام جمعه و فرماندار و ديگر اعضاي شورا برگزار شد.

در ابتداي اين جلسه اولیایی مدير آموزش و پرورش گزارشي از عملكرد آموزش و پرورش و برنامه های اجرا شده در دهه مبارک فجر وافتتاح وکلنگ زنی واحدهای آموزشی در شهرستان ارائه داد.

مدير آموزش و پرورش در ادامه به خدمات رفاهي فرهنگيان اشاره كرد و تلاش در اين حوزه را وظيفه مسئولين آموزش و پرورش دانست. حاج آقا امرایی امام جمعه شهرستان در سخنانی با تقدیر از حضور حماسی احاد مردم در راهپیمایی 22 بهمن، و تسلیت ایام فاطمیه، به موضوع مهم تربیت اشاره کرد و نقش معلمان را در تربیت صحیح معنوی و دینی دانش آموزان بسیار مهم دانست. در ادامه فرماندار چرداول و رئيس شوراي آموزش و پرورش، از اقدامات آموزش و پرورش شهرستان مخصوصا در برگزاری مراسمات دهه فجر و راهپیمایی روز 22 بهمن تقديرکرد. و بر اجراي طرح هاي ابتكاری و نوين در سطح مدارس تاكيد داشت.

یگانه با اشاره به عملکرد بسیار موفق مدیر آموزش و پرورش در جذب خیرین وکمکهای مردمی وکسب رتبه اول استان در سال گذشته بر همکاری گسترده ادارات و مردم برای برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز امسال تاکید نمود.

ایشان با اشاره به هفته درختکاری به همکاری ادارات مرتبط جهت درختکاری در مدارس تاکید کرد. در پايان اين جلسه و بعد از اظهار نظر اعضاي شورا در خصوص مسائل و مشكلات مدارس، مصوباتي پيرامون برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز،  هفته تربیت اسلامی درختکاری، به تصويب رسيد.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه