خانه
تماس با ما
نقشه سایت
پروژه های بنیادین
اطلاعیه ها
فایل ها
مقالات
اوقات شرعی
True
بازدید مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام از روند مصاحبه داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان
علی بیرانوند در حاشیه این بازدید از پذیرش 132دانشجو برای دانشگاه فرهنگیان ایلام خبر داد .


وی تصریح کرد : در گزینش نهایی هر رشته منحصراً کسانی قبول اعلام خواهند شد که در مصاحبه و سایر مراحل گزینش شرکت کرده و در این مراحل موفق شده باشند و صلاحیت عمومی آنان نیز توسط هیئت مرکزی گزینش تائید و حد نصاب نمره علمی نهایی برای هر رشته را نیز کسب کنند .
مدیر کل آموزش وپرورش ایلام
آموزش وپرورش محور توجه دولتمردان در هفته دولت


علی بیرانوند در حاشیه اجلاس سراسری مسئولان آموزش وپرورش کشور گفت : موضوع تعلیم و تربیت و پرداختن به آموزش و پرورش در کانون توجه روء سای قوای مجریه ، مقننه و وزاری دولت تدبیر و امید در هفته گرامیداشت دولت / نگاه دولت به آموزش و پرورش نگاه حمایتی است .
رییس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان ایلام خبر داد :
نشست هماهنگی ستاد مصاحبه استانی داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان استان ایلام برگزار شد


قدرت اله بلوچی گفت : تعداد 264 نفر داوطلب به عنوان دو برابر ظرفیت مصاحبه و بررسی صلاحیت ها برای استان ایلام در هر دو جنسیت از سوی وزارت متبوع پیش بینی گردیده که از این تعداد 132 نفر در صورت احراز شرایط ، پذیرفته می شوند .

پنجمین اجلاس شورای اجرایی اتحادیه ی انجمن های علمی آموزشی معلمان زبان و ادبیات فارسی کشور در ایلام برگزارشد.


عبدالستار منصوری دبیر اجلاس و مسئول اانجمن علمی آموزشی معلمان زبان و ادبیات فارسی استان ایلام در این اجلاس گفت : زبان و ادبیات فارسی جلوه گاه اندیشه ، آرمان ، فرهنگ و تجارب و روحیات یک جامعه است .
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش ایلام :
مدارس استان ایلام جهت بازگشایی از آمادگی خوبی برخوردار ند .


مهدی جمالی رئیس کمیته بهسازی و تعمیر و تجهیز ستاد پروژه مهر استان ایلام گفت : مدارس استان ایلام از حیث امکانات و تجهیزات مورد نیاز جهت بازگشایی مطلوب مدارس در سال تحصیلی 94/93 از آمادگی خوبی برخوردار هستند .
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام گفت:
در زلزله استان ایلام در شهرستان آبدانان 107 آموزشگاه از 10 تا 90 درصد تخریب شدند.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام ، علی بیرانوند در حاشیه سی و یکمین نشست روسای آموزش و پرورش کشور در تهران گفت: این تعداد بیشتر شامل مدارس ابتدایی و متوسطه اول است که در بخش مورموری آبدانان تخریب شده اند.
مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام در گفتگو با نشریه نگاه
اجلاس سراسری روءسای آموزش وپرورش از باسابقه ترین هم اندیشی های تخصصی کشور است


علی بیرانوند گفت : خروجی مباحث کمیسیونهای تخصصی اجلاس که با حضور صاحب نظران و اندیشمندان تعلیم و تربیت کشور برگزار می شود مهمترین دستاوردی است که نه تنها باعث پویایی و تحرک آموزش و پرورش خواهد شد بلکه تعیین کننده خط مشی و و حرکت های زیر بنایی تعلیم و تربیت است و محور برنامه ریز ی های آتی قرار خواهد گرفت .
مدیر کل آموزش و پرورش ایلام خبر داد :
بکار گیری امکانات اموزش و پرورش برای امداد رسانی به زلزله زده گان


علی بیرانوند گفت : پس از وقوع زمین لرزه 6 و یک دهم ریشتری امــروز در مورموری آبدانان از توابع استان ایلام امکانات موجود آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق همجوار برای امداد رسانی به زلزله زده گان بکار گرفته شده است .

گردهمایی مدیران و روءسای آموزش وپرورش تابعه استان ایلام برگزار شد


مدیرکل آموزش و پرورش ایلام در این گردهمایی گفت : محدودیت منابع نباید مانع اجرای برنامه های اولویت دار آموزش وپرورش باشد / در ساماندهی نیروی انسانی باید نظام مند عمل شود به نحوی که هیچ کلاس درسی در سال تحصیلی بدون معلم نباشد
نماینده روءسای آموزش و پرورش تابعه استان ایلام در اجلاس سراسری:
اجلاس سالانه روءسا ی آموزش و پرورش از حیث محتوایی تاثیر مطلوبی در فرآیند تعلیم و تربیت کشور خواهد داشت


جواد دارابیان در گردهمایی توجیهی مدیران و رؤسای آموزش و پرورش تابعه استان ایلام گفت : سی و یکمین اجلاس سراسری روسای مناطق وزارت آموزش و پرورش کشور با حضور هزار نفر از روسا و مدیران این وزارتخانه اول تا سوم شهریور در تهران برگزار می شود.
در سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی :
مدیرکل آموزش وپرورش استان ایلام به دیدار همکار فرهنگی آزاده رفت .


علی بیرانوند مدیرکل آموزش و پرورش ایلام به اتفاق معاونین با حضور در منزل همکار آزاده ی فرهنگی اسفندیار حمزی سالروز ورود ازادگان سر افراز را به ایشان تبریک و از حماسه آفرینی این همکار ایثارگر و آزاده تجلیل نمودند .
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام در نشست ستاد اجرایی شاهد :
ارتقاء و بهبود سطح علمی تربیتی دانش آموزان شاهد و ایثارگر از وظایف مدارس شاهد استان است .


علی بیرانوند گفت : رویکرد تحصیل در اینگونه مدارس توجه ویژه به برنامه های آموزشی و پرورشی توامان در کنار هم است و توجه به یک بعد از این رویکرد نباید ما را از انجام وظایف دیگر آن غافل نماید چون برنامه های آموزشی و پرورشی باهم زمینه سازپیشرفت دانش آموزان خواهند بود.
معاون آموزش متوسطه و دبیر پروژه مهر استان ایلام
فعالیت ستادهای پروژه مهربر آماده‌سازی مدارس قبل از شروع سال تحصیلی متمرکز شود


اسفندیار رستم زاد گفت : با توجه به اینکه پروژه مهر یک پروژه ملی است باید دغدغه تمام دستگاه‌ها باشد، سطح آمادگی استان برای آغاز سال تحصیلی و شاداب‌سازی محیط مدارس مطلوب وبرای حضوری با نشاط و توام با آرامش در فرصت باقیمانده رفع نواقص احتمالی را با جدیت پیگیری می نمائیم
اختتامیه طرح ولایت بسیج دانش آموزی استان ایلام
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام : بسیج امروز در عرصه جهاد علمی همچون دوران دفاع مقدس حماسه آفرین است


علی بیرانوند گفت : با روحیه بالای شما دانش آموزان بسیجی و پا فشاری در انجام کارهایتان که در رده های مختلف سنی قرار دارید می توانید به بهترین نحو ممکن مشکلات مدارس و دانش آموزان را رفع کنیدو آموزش و پرورش در این راستا از نظرات تاثیر گذار شما بسیجیان برای پویایی تعلیم و تربیت استقبال می نماید .
مدیر کل آموزش وپرورش ایلام خبر داد:
نمایندگی صندوق ذخیره فرهنگیان در استان ایلام راه‌اندازی می شود


علی بیرانوند مدیر کل آموزش وپرورش ایلام در نشست هماهنگی صندوق ذخیره فرهنگیان ، از راه اندازی نمایندگی این صندوق در آینده ای نزدیک در استان ایلام خبر داد .

رتبه اول داستان نویسی سی ودومین دوره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان کشور به ایلامی ها رسید


دانش اموزان هنرمند ایلامی احسان ناصری و نر گس میرحسینی توانستند با درخشش در رشته داستان نویسی رتبه های اول کشور را در این رشته ودر سی و دومین دوره مسابقات فرهنگی هنری دانش اموزان کشور کسب نمایند .
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام در گردهمایی مسئولین کارگزینی و امور اداری شهرستانها و مناطق تابعه استان :
ارائه خدمات اداری مناسب ، به موقع و ضابطه مند به فرهنگیان باید مبنای برنامه های مسئولین امور اداری باشد


علی بیرانوند گفت : رویکرد مشخص استان تسهیل در انجام امور اداری معلمان است ودر این مسیر تلاش مسئولین امور اداری در ادارات آموزش وپرورش تابعه می بایست معطوف به ارائه خدمات اداری مناسب ، به موقع و ضابطه مند به فرهنگیان باشد تا آنان با آرامش مطلوب به فرآیند تعلیم و تربیت بپردازند .
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام در آیین تجلیل از خبرنگاران :
گفتمان کنونی دستگاه تعلیم و تربیت تقویت ویژگی پاسخگویی درمسئولین است


قبادبیگی به نمایندگی از روابط عمومی های کشور در این مراسم گفت : مشارکت رسانه ها در آگاهی بخشی اهداف آموزش وپرورش به جامعه ضروری و نظام تعلیم و تربیت برای نیل به اهداف خود نیازمند تعامل ویژه با رسانه ها است

صعود موفقیت آمیز چهار معلم ایلامی به قله ی 5671 متری دماوند


تیم چهار نفره معلمان ایلامی متشکل از آقایان علی میر جمشیدیان ، بهزاد میرزایی ، ایرج جمشیدیان و فرزاد جمشیدیان با موفقیت توانستد به قله 5671 متری دماوند صعود کنند.
مدیر کل آموزش وپرورش ایلام در آئین معا رفه معاون پشتیبانی استان :
لازمه بقا و بهبود کار سازمانی تغییروتحول در نیروی انسانی است


علی بیرانوند گفت : مسئولان آموزش و پرورش با هم اندیشی نسبت به افزایش کارایی و اثربخشی در آموزش وپرورش مبتنی بر آموزه های دینی و نشر معارف اسلامی در بین آینده سازان جامعه باید تلاش مضاعف داشته باشند .
بازدید مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام از روند مصاحبه داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیانعلی بیرانوند در حاشیه این بازدید از پذیرش 132دانشجو برای دانشگاه فرهنگیان ایلام خبر داد .
وی تصریح کرد : در گزینش نهایی هر رشته منحصراً کسانی قبول اعلام خواهند شد که در مصاحبه و سایر مراحل گزینش شرکت کرده و در این مراحل موفق شده باشند و صلاحیت عمومی آنان نیز توسط هیئت مرکزی گزینش تائید و حد نصاب نمره علمی نهایی برای هر رشته را نیز کسب کنند .13:311393/6/4 سه شنبه

معاون آموزش ابتدایی استان ایلام خبر داد: برگزاری نشست نظارت بر تدوین محتوای آموزشی دوره ی پیش دبستانی
مهرانگیز جلیلیان گفت : بر اساس اساسنامه دوره پیش دبستانی مصوب ششصد و نود و نهمین جلسه شورایعالی آموزش و پرورش در حال حاضر مسئولیتها و وظایف خطیر نظام آموزش و پرورش ایجاب می‌نماید در جهت توسعه فعالیت‌های پیش دبستانی و تهیه ی به موقع منابع آموزشی نظارت استانی صورت پذیرد .13:301393/6/4 سه شنبه

موفقیت دانش آموز ایلامی درمسابقات کشوری
کسب رتبه دوم تکنوازی در سی و دومین جشنواره هنری دانش آموزان دختر سراسر کشور توسط دانش آموز ایلامی ستایش حیدری13:281393/6/4 سه شنبه

مدیر کل آموزش وپرورش ایلام آموزش وپرورش محور توجه دولتمردان در هفته دولت
علی بیرانوند در حاشیه اجلاس سراسری مسئولان آموزش وپرورش کشور گفت : موضوع تعلیم و تربیت و پرداختن به آموزش و پرورش در کانون توجه روء سای قوای مجریه ، مقننه و وزاری دولت تدبیر و امید در هفته گرامیداشت دولت / نگاه دولت به آموزش و پرورش نگاه حمایتی است .14:281393/6/3 دوشنبه

رییس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان ایلام خبر داد : نشست هماهنگی ستاد مصاحبه استانی داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان استان ایلام برگزار شد
قدرت اله بلوچی گفت : تعداد 264 نفر داوطلب به عنوان دو برابر ظرفیت مصاحبه و بررسی صلاحیت ها برای استان ایلام در هر دو جنسیت از سوی وزارت متبوع پیش بینی گردیده که از این تعداد 132 نفر در صورت احراز شرایط ، پذیرفته می شوند .16:061393/6/2 يكشنبه
مدارس استان ایلام جهت بازگشایی از آمادگی خوبی برخوردار ند .
در زلزله استان ایلام در شهرستان آبدانان 107 آموزشگاه از 10 تا 90 درصد تخریب شدند.
پنجمین اجلاس شورای اجرایی اتحادیه ی انجمن های علمی آموزشی معلمان زبان و ادبیات فارسی کشور در ایلام برگزارشد.
اجلاس سراسری روءسای آموزش وپرورش از باسابقه ترین هم اندیشی های تخصصی کشور است
کسب رتبه اول تکنوازی در سی و دومین جشنواره هنری دانش آموزان سراسر کشور توسط دانش آموز ایلامی
کسب دو عنوان کشور حاصل تلاش دانش آموزان ایلامی در مسابقات سراسری قرآن و اذان
بکار گیری امکانات اموزش و پرورش برای امداد رسانی به زلزله زده گان
گردهمایی مدیران و روءسای آموزش وپرورش تابعه استان ایلام برگزار شد
اجلاس سالانه روءسا ی آموزش و پرورش از حیث محتوایی تاثیر مطلوبی در فرآیند تعلیم و تربیت کشور خواهد داشت
مدیرکل آموزش وپرورش استان ایلام به دیدار همکار فرهنگی آزاده رفت .
توزیع درست نیروها براساس تخصص و متناسب با امکانات موجود راهبرداصلی کمیته ساماندهی آموزش وپرورش شهرستان ایلام
ارتقاء و بهبود سطح علمی تربیتی دانش آموزان شاهد و ایثارگر از وظایف مدارس شاهد استان است .
فعالیت ستادهای پروژه مهربر آماده‌سازی مدارس قبل از شروع سال تحصیلی متمرکز شود
گفتمان های دینی در مدارس را با جدیت و اهتمام بیشتری اجرا خواهیم کرد
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام : بسیج امروز در عرصه جهاد علمی همچون دوران دفاع مقدس حماسه آفرین است
نمایندگی صندوق ذخیره فرهنگیان در استان ایلام راه‌اندازی می شود
رتبه اول داستان نویسی سی ودومین دوره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان کشور به ایلامی ها رسید
ارائه خدمات اداری مناسب ، به موقع و ضابطه مند به فرهنگیان باید مبنای برنامه های مسئولین امور اداری باشد
گفتمان کنونی دستگاه تعلیم و تربیت تقویت ویژ گی پاسخگویی درمسئولین است
صعود موفقیت آمیز چهار معلم ایلامی به قله ی 5671 متری دماوند
بیشتر
اخبار مناطق
در شورای آموزش و پرورش منطقه چوار بررسی شد مهم ترین موضوعات آموزشی و پرورشی و بررسی راهکار حمایت از دانش آموزان نیازمند
سعید شهبازی بخشدار چوار از حمایت های خود برای اجرایی نمودن مصوبات شورای آموزش وپرورش بویژه حمایت از دانش آموزان نیازمند با استفاده از ظرفیت مجتمع های صنعتی منطقه خبر داد.08:581393/5/12 يكشنبه

دبیر تربیت بدنی مدارس شهرستان ایوان جهت داوری مسابقات فوتبال مرحله کشوری دعوت شد
جهانگیر صادقی دبیر تربیت بدنی مدارس شهرستان ایوان جهت داوری مسابقات فوتبال دانش آموزان سراسر کشور دعوت شد ، این دوره از مسابقات از چهاردهم لغایت بیستم مرداد ماه جاری به میزبانی استان آذر بایجان شرقی ودر شهر تبریز برگزار خواهد شد08:571393/5/12 يكشنبه

رئیس آموزش وپرورش موسیان :مدیران مجتمع ها آموزشی پرورشی و مدارس در خط مقدم ستاد پروژمهر فعالیت دارند
سید علی موسوی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه موسیان در جلسه ستاد پروژه مهر گفت:ماحصل فعالیت های پروژه مهر بازگشایی مطلوب مدارس و آغاز سالی پرنشاط خواهد بود.08:551393/5/12 يكشنبه

مدیر آموزش وپرورش شهرستان ایلام :
پروژه مهر بستر مناسب تحصیل دانش آموزان و آینده سازان این مرزو بوم را به سمت سوی موفقیت هدف گذاری می نماید.09:471393/4/10 سه شنبه

بازدید فرماندار آبدانان از حوزه های کنکور سراسری 93
فرماندار آبدانان ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان اظهار امیدواری کرد : انشاالله امسال شاهد قبولی چشمگیر فرزندان آبدانانی در این رقابت علمی بزرگ باشیم.09:451393/4/10 سه شنبه
بخشنامه
معاونت تربیت بدنی و سلامت
معاون پشتیبانی وتوسعه مدیریت
مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان استان ایلام
معاونت آموزش ابتدایی
معاونت پرورشی و فرهنگی
معاونت آموزش متوسطه
مدیریت مشارکتهای مردمی
گروههای آموزش ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه
کمیته تولید محتوای مراکز پیش دبستانی
اداره ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات
پژوهشکده تعلیم و تربیت
معاونت سواد آموزی
انجمن ریاضی ایلام
گروه آموزش پیش دبستانی و دبستانی
تشکیلات
اداره برنامه ریزی،تامین و آموزش نیروی انسانی
اداره استثنایی ایلام
گروه تحلیل محتوای آموزشی وپرورشی
هسته گزینش
معاونت سواد آموزی
پیام حقوقی
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.