خانه
تماس با ما
نقشه سایت
پروژه های بنیادین
اطلاعیه ها
مقالات
اوقات شرعی
True

حضور مدیر کل آموزش وپرورش در برنامه افق روشن شبکه ی سیمای استان ایلام


علی ییرانوند مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام با حضور در برنامه ی افق روشن شبکه ی سیمای استان ایلام ، برنامه های در دست اقدام استان در ارتباط با آغاز سال تحصیلی جدید را تشریح کرد .
معاون پرورشی و فرهنگی استان ایلام خبر داد :
احیای روز پنجشنبه ها در 42 مدرسه ابتدایی استان ایلام


یدالله جایدری در نشست اجرای طرح روز بانشاط در مدارس ابتدایی گفت : در قالب طرح مدیریت کیفیت بخشی روزهای پنجشنبه در مدارس ابلاغی وزارت آموزش وپرورش روزهای پنج‌شنبه مدارس مشمول طرح، باز و مدیر و عوامل مدرسه حضور دارند، این طرح در 42 مدرسه ابتدایی در سطح استان به صورت آزمایشی اجرا و در این خصوص مربیان پرورشی و انجمن‌های اولیا و مربیان تمهیداتی لازم را بعمل خواهند آورد .
سرپرست جدید آموزش وپرورش شهرستان ایلام منصوب شد
اسفندیار رستم زاد معاون متوسطه استان با حفظ سمت این معاونت بعنوان سرپرست جدید مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ایلام منصوب شد .


مدیرکل در آئین تکریم مدیرو معارفه سرپرست آموزش وپرورش شهرستان ایلام افزود: آنچه که ما معلمین و فرهنگیان برای آن استخدام شده ایم ایفای رسالت بزرگ و ارزشمند معلمی است و به معلم بودن خود نیز افتخار می کنیم .
مدیرکل آموزش وپرورش در نشست مجمع استانی بسیج فرهنگیان :
همه ما مدیون خون شهیدان هستیم و تا روزی که زنده ایم راه آنان را با قوت و قدرت ادامه می دهیم


علی بیرانوند گفت : همکاری اولیاء مدرسه، خانواده و جامعه در راستای نهادینه نمودن رفتار های اجتماعی و اجرای برنامه های فرهنگی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی تاثیر گذار است ودر این راستا آگاه سازی خانواده ها از وظایف همه ماست .
جانشین سپا ه امیر المومنین ایلام :
فرهنگیان بسیجی در ایجاد و گسترش فرهنگ بسیجی نقش اساسی و کلیدی دارند


سرهنگ عبد الصاحب طهماسبی جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام: معلمان قشر تاثیر گذار جامعه هستند که با توجه به ارتباط آنان با نسل جوان و نوجوان جامعه می توانند در ترویج تفکر بسیجی بخوبی ایفای نقش نمایند .
استاندار ایلام در نشست شورای آموزش وپرورش :
فرمانداران اقدمات لازم برای بازگشایی مدارس را صورت دهند.


استاندار ایلام گفت: فرمانداران همکاری لازم با آموزش و پرورش برای بازگشایی مدارس داشته باشند و تمهیدات لازم را در این خصوص بیاندیشند./ جامعه آموزش و پرورش جامعه‌ای فرهیخته است و در تمام جریانات اجتماعی و سیاسی قرار دا رد ولی باید روش اعتدال و فضای آرامش را حفظ نمایند.
نماینده مردم ایلام در نشست شورای آموزش وپرورش :
با نگاه اعتدالی باید همه باهم همد ل و همراه کار کنیم


نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه از دریچه حزبی و سیاسی به مدیران استان ایلام غلط است بلکه توانمندی و خدمت آنها باید ملاک عمل باشد .
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام
آموزش وپرورش برای پیشبرد اهداف خود نیازمند مشارکت مردمی است


علی بیرانوند گفت : باید با فرهنگ سازی وتلاش موثر مشارکت مردم را بیشتر کنیم زیرا آموزش و پرورش به تنهایی قادر نیست اهداف بلند تعلیم و تربیت را در جامعه تحقق بخشد و این دستگاه بدون مشارکت آحاد مردم نمی تواند بر مشکلات پیش روی تعلیم و تربیت دانش آموزان فائق گردد .
مدیر آموزش و پرورش آبدانان :
دانش‌آموزان مناطق ‌زلزله‌زده آبدانان سال تحصیلی خود را در موعد مقرر آغاز می‌کنند.


صفر رحمانی پور گفت: : زلزله اخیر خسارت زیادی را به مدارس شهرستان وارده کرده و براساس بازدید و نظر کارشناسان نوسازی مدارس استان 107واحد آموزشی و 80 فضای فیزیکی دچار خسارت شدند که از این تعداد 16واحد آموزشی از مدارس شهرستان در گروه مدارس تخریبی قرار گرفته است .
معاون پرورشی و فرهنگی استان ایلام :
برقراری توازن بین نیروی انسانی ، امکانات و انتظارات با رویکرد مدیریت تربیتی راهگشای اجرای برنامه های پرورشی است .


یدالله جایدری معاون جدید پرورشی و فرهنگی استان ایلام گفت : برای بهبود وضعیت موجود برنامه ها وتقویت مدیریت فرآیند مدار دراثربخشی و کارآمدی وظایف تربیتی باید در زمینه توانمند سازی مربیان با فناوری روز اقدام اساسی صورت گیرد .
مشاور اجرایی مدیرکل آموزش و پرورش ایلام :
برای رفع موانع قانونی و نگرشی مشارکت مردم در آموزش و پرورش تلاش خواهیم کرد .


علاءالدین شیروانی مشاور اجرایی و سرپرست اداره مشارکتهای مردمی در هم اندیشی مدیران و موسسین مدارس آموزش از راه دور استان ایلام : در چار چوب برنامه های دولت تدبیر و امید و سیاست مسئولین در جهت رفع موانع قانونی و نگرشی مشارکت در آموزش و پرورش تلاش خواهیم کرد .

تشریح کامل ساماندهی سال جدید تحصیلی در گفتگو با دبیر کمیته ساماندهی نیروی انسانی استان ایلام


نصرت اله احمدی فر گفت : بصورت کلی ساماندهی از اردیبهشت ماه سال جاری توسط معاونت برنامه ریزی شروع و دبیرخانه آن در گروه طرح و برنامه قرار گرفت حدود 11هزارو 793 نفر همکار فرهنگی تا ین زمان به صورت موظف در سه بخش آموزشی، اداری و خدماتی ابلاغ بر اساس سیستم بکفای شهرستان ها و مناطق به صورت رایانه ای صادر و به مرکز فناوری وزارت ارسال اطلاعات گردیده است
معاون جدید پرورشی و فرهنگی استان ایلام :
برای تربیت نیازمند مدیریت تربیتی مبتنی بر برنامه محوری هستیم


ید الله جایدری در مراسم تودیع و معارفه تاکید کرد : باید مدرسه را باور داشته باشیم و فضا را می بایست به سمتی هدایت کنیم که معلمان راضی باشند
مدیر کل در آیین معارفه معاون جدید پرورشی و فرهنگی استان ایلام :
کیفیت بخشی به برنامه های پرورشی مبنای انجام فعالیت های مدارس خواهد بود


مدیر کل آموزش و پرورش ایلام در جلسه تودیع و معارفه معاون پرورشی فرهنگی استان با اشاره به اهمیت حوزه پرورشی و فرهنگی در آموزش و پرورش گفت: ما در آموزش و پرورش به دنبال تربیت انسان هایی در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم وبرای تعلیم و تربیت آنان باید از هیچ تلاشی فروگذار ننمائیم .
انتصاب جدید در اداره کل آموزش و پرورش ایلام
یدالله جایدری بعنوان معاون پرورشی فرهنگی استان ایلام منصوب شد


علی بیرانوند مدیر کل آموزش و پرورش با صدور حکمی یدالله جایدری را به سمت معاون پرورشی فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام منصوب کرد
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام :
برنامه تعالی مدیریت مدرسه رویکردی نو و تاثیر گذار به مراکز آموزشی


اسفندیار رستم زاد گفت : برنامه تعالی مدیریت مدرسه با هدف زمینه سازی برای دست یابی به استانداردهای آموزشی و مدیریتی مدارس و ارتقاء کیفیت آموزشی و پرورشی و نیز افزایش انگیزه مدیران و .... در سال تحصیلی جاری در 61 واحد آموزشی در کلیه مقاطع تحصیلی در سطح شهرستان ها و مناطق تابعه استان اجرا می گردد.
برگزاری همایش مسئولین و مدیران اردوهای راهیان نور دانش آموزی استان ایلام
مدیرکل آموزش وپرورش ایلام در این همایش گفت : وظیفه محوری آموزش و پرورش انتقال آموخته های دوران دفاع مقدس به نسل جوان است


علی بیرانوند تصریح کرد : حرکت راهیان نور یک حرکت بزرگ و عظیم فرهنگی می باشد و آموزش وپرورش هم رسالت هایی که بر دوشش گذاشته شده را به خوبی انجام خواهد داد ودر شرایط کنونی این راه بزرگ را با قوت بیشتری ادامه و تقویت خواهیم کرد.
مدیر کل نوسازی مدارس استان ایلام خبر داد:
اختصاص 100 میلیارد ریال جهت مقاوم سازی مدارس زلزله زده آبدانان


مدیر کل نوسازی مدارس استان از اختصاص 100 میلیارد ریال جهت مقاوم سازی مدارس زلزله زده آبدانان خبر داد، وی نیزبیان کرد: برآورد میزان خسارت به مدارس زلزه زده آبدانان، موسیان ، ودهلران بالغ بر 310 میلیارد ریال می باشد.
بازدید مدیر کل آموزش وپرورش استان ایلام از مناطق زلزله زده شهرستان آبدانان
85 درصد از فضاهای آموزشی دچار خسارت 10 الی 90 درصدی شده اند


علی بیرانوند در حاشیه این بازدید گفت : 85 درصد از فضاهای آموزشی دچار خسارت 10 الی 90 درصدی شده اند و با توجه به محدودیت زمانی آغاز سال تحصیلی جدید از همه امکانات موجودبرای جایگزینی مدارس تخریبی از طریق دایر نمودن مدرسه سیار در منطقه بهره خواهیم گرفت .
معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی آموزش وپرورش استان ایلام :
مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان واریز شد


مهدی جمالی گفت : این افزایش حقوق بازنشستگان شامل موظفین اجرای مواد 109 و 110قانون قبل از 1/7/87 می باشد
سرپرست آموزش وپرورش چرداول خبر داد: شش هزار و 500 دانش آموز چرداولی سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند
عباسعلی اولیایی گفت: 131 مدرسه و مرکز پیش دبستانی با 394 کلاس درس و 830 معلم و مربی، آماده استقبال از 6500 دانش آموز شهرستان چرداول هستند و دانش آموزان در اولین روز ماه مهر با اجرای ویژه برنامه های بازگشایی در سطح تمامی مدارس ،سال تحصیلی خود را با شور و نشاط آغاز می کنند.16:341393/6/23 يكشنبه

امام جمعه دهلران در نشست شورای آموزش وپرورش : نماز برنامه اول آموزش وپرورش دهلران
حجه الاسلام و المسلمین سید محسن موسوی امام جمعه شهرستان دهلران در نشست شورای آموزش وپرورش تصریح کرد : در سال فرهنگ ،فرهنگ نماز جماعت را در اولویت کار قرار دهیم ودانش آموزان را به نماز جماعت هدایت نماییم.16:001393/6/23 يكشنبه

حضور مدیر کل آموزش وپرورش در برنامه افق روشن شبکه ی سیمای استان ایلام
علی ییرانوند مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام با حضور در برنامه ی افق روشن شبکه ی سیمای استان ایلام ، برنامه های در دست اقدام استان در ارتباط با آغاز سال تحصیلی جدید را تشریح کرد .15:441393/6/23 يكشنبه

مدیرآموزش و پرورش شهرستان سیروان قبل از خطبه های نماز جمعه این شهرستان اعلام نمود:مدارس شهرستان با آمادگی لازم به استقبال سال تحصیلی جدید می روند
امان جمشیدی در اجتماع نمازگزاران شهرستان سیروان گفت : مشارکت مردم در امر تعلیم و تربیت دانش آموزان زمینه ساز پیشرفت همه جانبه آموزش وپرورش است و این دستگاه برای نیل به اهداف پیش روی خود از مشارکت فکری مردم، ادارات و دستگاههای اجرایی استقبال می نماید .13:011393/6/23 يكشنبه

معاون پرورشی و فرهنگی استان ایلام خبر داد :احیای روز پنجشنبه ها در 42 مدرسه ابتدایی استان ایلام
یدالله جایدری در نشست اجرای طرح روز بانشاط در مدارس ابتدایی گفت : در قالب طرح مدیریت کیفیت بخشی روزهای پنجشنبه در مدارس ابلاغی وزارت آموزش وپرورش روزهای پنج‌شنبه مدارس مشمول طرح، باز و مدیر و عوامل مدرسه حضور دارند، این طرح در 42 مدرسه ابتدایی در سطح استان به صورت آزمایشی اجرا و در این خصوص مربیان پرورشی و انجمن‌های اولیا و مربیان تمهیداتی لازم را بعمل خواهند آورد .15:001393/6/22 شنبه
آیین زنگ آغاز سال تحصیلی دانش آموزان استان ایلام در بخش زلزله زده مورموری این شهرستان برگزار می شود .
برگزاری سومین جلسه گروه بهبود کیفیت سواد آموزی
اسفندیار رستم زاد معاون متوسطه استان با حفظ سمت این معاونت بعنوان سرپرست جدید مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ایلام منصوب شد .
ارتقاء بنیه علمی و توانمند سازی فرهنگیان بسیجی رویکرد جدید بسیج فرهنگیان
همه ما مدیون خون شهیدان هستیم و تا روزی که زنده ایم راه آنان را با قوت و قدرت ادامه می دهیم
تعداد دانش‌آموزان ایلامی نسبت به سال هشتاد وچهار50 درصد کاهش یافت
فرمانداران اقدمات لازم برای بازگشایی مدارس را صورت دهند.
با نگاه اعتدالی باید همه باهم همد ل و همراه کار کنیم
12 برنامه برای پیشگیری از مصرف مواد مخدر در آموزش و پرورش ایلام تدوین شد
کسب رتبه سوم کشوری توسط دانش آموزان موسیانی در جشنواره نوجوان سالم
حواشی زیبا و خواندنی از اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور به قلم رئیس آموزش وپرورش موسیان
رویکرد تدوین برنامه های آغاز سال تحصیلی در مدارس انتقال فرهنگ و ارزشهای دفاع مقدس به نسل جوان است .
آموزش وپرورش برای پیشبرد اهداف خود نیازمند مشارکت مردمی است
دانش‌آموزان مناطق ‌زلزله‌زده آبدانان سال تحصیلی خود را در موعد مقرر آغاز می‌کنند.
برقراری توازن بین نیروی انسانی ، امکانات و انتظارات با رویکرد مدیریت تربیتی راهگشای اجرای برنامه های پرورشی است .
برای رفع موانع قانونی و نگرشی مشارکت مردم در آموزش و پرورش تلاش خواهیم کرد .
تشریح کامل ساماندهی سال جدید تحصیلی در گفتگو با دبیر کمیته ساماندهی نیروی انسانی استان ایلام
پیام تسلیت مدیرکل آموزش وپرورش بمناسبت درگذشت علی اصغر عباسی آرام چهره ی ادبی استان ایلام
.پیام تسلیت انجمن معلمان زبان و ادبیات فارسی استان بمناسبت درگذشت علی اصغر عباسی آرام شاعر بزرگ کردی سرای ایلام
کیفیت بخشی به برنامه های پرورشی مبنای انجام فعالیت های مدارس خواهد بود
بیشتر
اخبار مناطق
در شورای آموزش و پرورش منطقه چوار بررسی شد مهم ترین موضوعات آموزشی و پرورشی و بررسی راهکار حمایت از دانش آموزان نیازمند
سعید شهبازی بخشدار چوار از حمایت های خود برای اجرایی نمودن مصوبات شورای آموزش وپرورش بویژه حمایت از دانش آموزان نیازمند با استفاده از ظرفیت مجتمع های صنعتی منطقه خبر داد.08:581393/5/12 يكشنبه

دبیر تربیت بدنی مدارس شهرستان ایوان جهت داوری مسابقات فوتبال مرحله کشوری دعوت شد
جهانگیر صادقی دبیر تربیت بدنی مدارس شهرستان ایوان جهت داوری مسابقات فوتبال دانش آموزان سراسر کشور دعوت شد ، این دوره از مسابقات از چهاردهم لغایت بیستم مرداد ماه جاری به میزبانی استان آذر بایجان شرقی ودر شهر تبریز برگزار خواهد شد08:571393/5/12 يكشنبه

رئیس آموزش وپرورش موسیان :مدیران مجتمع ها آموزشی پرورشی و مدارس در خط مقدم ستاد پروژمهر فعالیت دارند
سید علی موسوی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه موسیان در جلسه ستاد پروژه مهر گفت:ماحصل فعالیت های پروژه مهر بازگشایی مطلوب مدارس و آغاز سالی پرنشاط خواهد بود.08:551393/5/12 يكشنبه

مدیر آموزش وپرورش شهرستان ایلام :
پروژه مهر بستر مناسب تحصیل دانش آموزان و آینده سازان این مرزو بوم را به سمت سوی موفقیت هدف گذاری می نماید.09:471393/4/10 سه شنبه

بازدید فرماندار آبدانان از حوزه های کنکور سراسری 93
فرماندار آبدانان ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان اظهار امیدواری کرد : انشاالله امسال شاهد قبولی چشمگیر فرزندان آبدانانی در این رقابت علمی بزرگ باشیم.09:451393/4/10 سه شنبه
معاونت تربیت بدنی و سلامت
معاون پشتیبانی وتوسعه مدیریت
مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان استان ایلام
معاونت آموزش ابتدایی
معاونت پرورشی و فرهنگی
معاونت آموزش متوسطه
مدیریت مشارکتهای مردمی
گروههای آموزش ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه
کمیته تولید محتوای مراکز پیش دبستانی
اداره ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات
پژوهشکده تعلیم و تربیت
معاونت سواد آموزی
انجمن ریاضی ایلام
گروه آموزش پیش دبستانی و دبستانی
تشکیلات
اداره برنامه ریزی،تامین و آموزش نیروی انسانی
اداره استثنایی ایلام
گروه تحلیل محتوای آموزشی وپرورشی
هسته گزینش
معاونت سواد آموزی
پیام حقوقی
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.