خانه
تماس با ما
نقشه سایت
پروژه های بنیادین
اطلاعیه ها
مقالات
اوقات شرعی
True
کسب مقام برتر استان ایلام در بزرگداشت مقام معلم
وزیر آموزش وپرورش از استان ایلام به عنوان یکی از استان های برتر در بزرگداشت مقام معلم تقدیر کرد .


در لوح تقدیر وزیر آموزش وپرورش خطاب به مدیرکل استان تصریح شده است : در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی کسب عنوان ستاد برتر بزرگداشت مقام معلم در اجرای برنامه های سی امین دوره ی بزرگداشت مقام معلم ، نشانگر شایستگی و خدمت و تلاش خالصانه ی جناب عالی و دیگر اعضای ستاد بزرگداشت مقام معلم آن استان است . ضمن عرض تبریک به مناسبت این موفقیت بزرگ ، مراتب تشکر و قدر دانی خود را تقدیم می دارم.
مدیر کل آموزش وپرورش ایلام در دیدار دانش آموزان بسیجی :
جهاد امروز دانش آموز بسیجی مجاهدت مستمر در عرصه های علمی است


علی بیرانوند گفت : جوانان و نوجوانان دانش آموز در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس نقش برجسته و تعیین کننده ای داشته و با طلایه داری در جبهه های حق علیه باطل دین خود را به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی به خوبی ادا نمودند.
مدیر کل آموزش وپرورش ایلام :
45 هزار دانش‌آموز استان ایلام در بسیج دانش آموزی عضویت دارند .


علی بیرانوند مدیرکل و رئیس ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان ایلام گفت :در حال حاضر در سطح استان 45 هزار دانش‌آموز بسیجی سازماندهی شده‌ وجود داردو از برنامه های فرهنگی و اثرگذار سازمان بسیج دانش آموزی استان بهره مندهستند .
مدیر جدید آموزش وپرورش شهرستان ایلام :
نظام آموزشی باید با تولید فکر واندیشه ، کشور رادر آستانه یک تحول عظیم ومثبت فرهنگی قرار دهد


جاسم ولدبیگی گفت : اولین ومهمترین تغییر،تغییر نگرش مدیران وصاحب منصبان وحتی کارشناسان اداری از وزارتخانه تا ادارات شهرستانها ،به جایگاه رفیع معلم ومدرسه بعنوان کانون اولیه تعلیم وتربیت است.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان ایلام خبر داد :
تجمع و عزاداری 14هزارنفری دانش آموز ان استان ایلام در سوگواری «احلی من العسل» برگزار می شود


یدالله جایدری گفت : مراسم بزرگداشت حضرت قاسم ابن الحسن(ع) هفتم محرم با حضور 14 هزار دانش آموز عاشورایی استان ایلام همزمان با سراسر کشور در شهرستانها و مناطق تابعه با شور حسینی برگزار می شود.
مدیرکل آموزش وپرورش ایلام در آئین معارفه و تکریم مدیر آموزش وپرورش شهرستان ایلام :
برای بالندگی و پویایی نیروی انسانی در حوزه های متعدد نیاز به تحول و جابجایی نیرو هست.


علی بیرانوند گفت : افتخار همه ما بعنوان معلم این است که در مدارس وضعیتی ایجاد شود که امورات تعلیم و تربیت به بهترین نحو انجام شود و لازمه این موفقیت مشارکت همگانی همه سطوح آموزش و پرورش است چون هرچه تلاش شود که واحد های آموزشی بهتر اداره شوند به همان نسبت در کار و وظایفمان موفق خواهیم بود .
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش ایلام خبرداد :
اعزام 90روحانی مبلغ به مدارس استان ایلام در ماه محرم


یدالله جایدری با اعلام این خبر گفت : در راستای همکاری های حوزه علمیه و آموزش وپرورش در دهه اول محرم و با هدف تبیین فلسفه عاشورا و قیام امام حسین(ع) و به منظور نشر و گسترش فرهنگ اقامه نماز در بین نوجوانان و جوانان 90 روحانی مبلغ به مدارس استان ایلام اعزام شدند .
فرماندار در مراسم معارفه وتکریم مدیر آموزش وپرورش شهرستان ایلام
همه موظفیم به حل مشکلات آموزش و پرورش کمک کنیم.


ناصر خوشخبر گفت : از رویکرد مدیر کل آموزش وپرورش استان مبنی بر انتخاب مسئولان آموزش وپرورش شهرستانها و مناطق از میان خانواده های ایثارگر و شاهد قدر دانی می کنم .
با حکم مدیر کل آموزش وپرورش ایلام صورت گرفت
جاسم ولدبیگی مدیر آموزش وپرورش شهرستان ایلام شد


علی بیرانوند مدیر کل آموزش و پرورش در حکمی جاسم ولد بیگی را بعنوان مدیر آموزش وپرورش شهرستان ایلام منصوب کرد .
مدیر کل آموزش وپرورش استان ایلام در آیین انتخابات شورا های دانش آموزی :
انتخاب 7 هزار نفر عضو جدید در شوراهای دانش آموزش مدارس استان ایلام


علی بیرانوند گفت : این انتخابات در همه مدارس و مقاطع تحصیلی باهدف شرکت دانش آموزان در تصمیم‌گیری‌های مدرسه اجرا می‌شودودر استان ایلام شاهد شرکت 87 درصدی دانش آموزان در هفده همین دوره آن خواهیم بود که در جریان اجرای این فرآیند 7 هزار نفر از دانش آموزان انتخاب و بعنوان شورای دانش آموزی در مدارس استان فعالیت خواهند کرد

شور انتخابات شوراهای دانش آموزش در مدارس استان ایلام طنین انداز شد


معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام : دنیای امروز دنیای کارهای جمعی و گروهی است واین انتخابا ت ایجاب کننده فعالیت های گروهی و جمعی در جامعه است و نقش بسزایی در تقویت روحیه مسوولیت پذیری در بین دانش آموزان دارد.

برگزاری جلسه برنامه های هفته گرامیداشت پدافند غیرعامل در ایلام


فتاح صیدی دبیر ستاد بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل آموزش وپرورش استان ایلام گفت : پدافند غیرعامل یکی ازضروریات زندگی امروز جامعه ما است ونیاز است فرهنگ سازی لازم برای انجام این امر در مدارس و مراکز آموزشی استان صورت گیرد تا در موقع بحران و بروزحوادث وبلایای طبیعی کمترین مشکل را داشته باشیم.
کتب جدید التالیف پایه چهارم ابتدایی و پایه دوم متوسطه اول به نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اهدا شد
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش ایلام؛ کتب جدید التالیف پایه چهارم ابتدایی و پایه دوم متوسطه اول به نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اهدا شد .


کتب جدید التالیف پایه چهارم ابتدایی و پایه دوم متوسطه اول به علت تغییر در محتوای آن توسط مدیر کل آموزش و پرورش ایلام و معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی استان به نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام جهت بررسی محتوای آموزشی اهدا شد.
مدیر کل آموزش و پرورش ایلام خبرداد :
مراسم هفته پیوند اولیا و مربیان وروز خانواده مهرماه جاری در تمامی مدارس استان برگزار می گردد


علی بیرانوند گفت : با توجه به نقش موثر اولیای دانش آموزان در تحقق مفاد سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و ضمن تاکید بر اهمیت تشکیل به موقع انجمن های اولیا و مربیان مدارس ، مراسم هفته پیوند اولیا و مربیان در یکهزارو 100مدرسه استان ایلام با هدف انتخاب 8 هزار و 800 نفر از اولیای دانش آموزان برگزار می شود .
معاون پرورشی و فرهنگی استان ایلام خبر داد:
برگزاری هفدهمین دوره انتخابات شورا‌های دانش‌آموزی در مدارس استان ایلام


یدالله جایدری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش ایلام گفت: امسال هفدهمین دوره انتخابات شورا‌های دانش‌آموزی در یکهزار واحد آموزشی استان ایلام وبا شرکت 85 هزار دانش آموز در دوره های مختلف تحصیلی برگزار می‌شود.
استاندار ایلام در افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای :
توجه آموزش وپرورش به ورزش دانش آموزی قابل تقدیر است


مهندس محمد رضا مروارید در آیین افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای هنرستان خدیجه الکبرای منطقه چوار گفت : توسعه و پیشرفت ورزش کلان کشور در آموزش و پرورش و در مدارس است باید برای تربیت و شناسا یی استعدادهای ورزشی بویژه در مناطق محروم از نظر امکانات ولی برخوردار از استعداد ورزشی توجه ویژه داشته باشیم هر چند که اهتمام آموزش وپرورش به ورزش دانش آموزی قابل تقدیر و شایسته ی تحسین است .
مدیرکل آموزش وپرورش ایلام در افتتاحیه المپیاد ورزشی مدارس :
85 هزار دانش آموز ایلامی تحت پوشش اجرای المپیاد ورزشی درون مدرسه ای قرار گرفتند .


علی بیرانوند در مراسم افتتاحیه این المپیاد در جمع دانش آموزان منطقه چوار گفت : طرح المپیاد ورزشی درون مدرسه امسال بزرگترین رویداد ورزشی کشور است که با حضور مقطع ابتدایی ، دوره اول و دوم متوسطه امروز همزمان با سراسر کشور در بیش از یکهزار و دویست مدرسه استان ایلام و به استعداد 85 هزار دانش آموز اجرا می شود.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش ایلام :
بهره گیری مربیان پرورشی از مجله تربیت یک ضرورت است


یدالله جایدری گفت : مجله تربیت در ارتقای سطح آگاهی و تبادل افکار و توانمند سازی مربیان تربیتی پویایی و تحرک علمی خوبی را در مدارس ایجاد کرده بود به نحوی که هم زمینه دانش افزایی را فراهم می کند و هم انگیزه را در مربیان برای ایفای وظیفه خطیر خود تقویت می نماید .

جشن عید سعید غدیر در اداره کل آموزش وپرورش استان ایلام برگزار شد


مدیر کل آموزش وپرورش ایلام در این مراسم گفت : عید غدیرارزشمندترین و والاترین عید اسلامى‏است و هیچ روزى در طول سال، فرخنده ‏تر و مبارک‏ تر از این روز مقدس نزد شیعیان نیست و معلمان باید هنر مندانه پیام غدیر را برای دانش آموزان تبیین نمایند .

استاندار: ساخت 20 مدرسه در مناطق محروم هدیه رهبر معظم انقلاب به استان ایلام است


مهندس محمدرضا مروارید استاندار ایلام گفت: 20 واحد آموزشی در مناطق محروم این استان در قالب هدیه مقام معظم رهبری توسط بنیاد برکت ساخته و تحویل آموزش و پرورش می شود.
کسب مقام برتر استان ایلام در بزرگداشت مقام معلم وزیر آموزش وپرورش از استان ایلام به عنوان یکی از استان های برتر در بزرگداشت مقام معلم تقدیر کرد .
در لوح تقدیر وزیر آموزش وپرورش خطاب به مدیرکل استان تصریح شده است : در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی کسب عنوان ستاد برتر بزرگداشت مقام معلم در اجرای برنامه های سی امین دوره ی بزرگداشت مقام معلم ، نشانگر شایستگی و خدمت و تلاش خالصانه ی جناب عالی و دیگر اعضای ستاد بزرگداشت مقام معلم آن استان است . ضمن عرض تبریک به مناسبت این موفقیت بزرگ ، مراتب تشکر و قدر دانی خود را تقدیم می دارم.14:191393/8/7 چهارشنبه

مدیر کل آموزش وپرورش ایلام در دیدار دانش آموزان بسیجی : جهاد امروز دانش آموز بسیجی مجاهدت مستمر در عرصه های علمی است
علی بیرانوند گفت : جوانان و نوجوانان دانش آموز در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس نقش برجسته و تعیین کننده ای داشته و با طلایه داری در جبهه های حق علیه باطل دین خود را به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی به خوبی ادا نمودند.14:171393/8/7 چهارشنبه

مسئول بسیج دانش آموزی استان:14 هزار دانش آموز ایلامی به مناطق عملیاتی اعزام می شوند
ایوب ناصری مسئول بسیج دانش آموزی استان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد : برنامه های امسال بسیج دانش آموزی براساس مدرسه محوری و دانش آموز محوری و در بخش های علمی، فرهنگی، سازندگی و بصیرتی برگزار خواهد شد.13:571393/8/6 سه شنبه

مدیر آموزش وپرورش شهرستان آبدانان خبر داد : اعزام 245 نفر از دانش آموزان پسر شهرستان آبدانان به مناطق عملیاتی شرهانی وفتح المبین
صفر رحمانی پور گفت : اعزام کاروان های راهیان نور، تداوم راه عزت بخش شهیدان است و اقدام فرهنگی موثری در جهت زنده نگهداشتن یادوخاطره رشادت های رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس است .13:431393/8/6 سه شنبه

مدیر آموزش و پرورش چرداول:تربیت صحیح نوآموز هدف اصلی آموزش و پرورش است
عباسعلی اولیا یی با تاکید بر اجرای دقیق سیاست و دستورالعمل های آموزش و پرورش ،از مربیان خواست با بهره گیری از روش های نوین تدریس و استفاده از منابع معرفی شده از سوی آموزش و پرورش در آموزش و تربیت صحیح نوآموزان تلاش دلسوزانه داشته باشند.13:411393/8/6 سه شنبه
برگزاری مراسم پدافند غیر عامل در شهرستان ایلام
هنرستان فاطمیه ایلام در کشور سرآمد شد
45 هزار دانش‌آموز استان ایلام در بسیج دانش آموزی عضویت دارند .
نظام آموزشی باید با تولید فکر واندیشه ، کشور رادر آستانه یک تحول عظیم ومثبت فرهنگی قرار دهد
تجمع و عزاداری 14هزارنفری دانش آموز ان استان ایلام در سوگواری «احلی من العسل» برگزار می شود
اعزام 90روحانی مبلغ به مدارس استان ایلام در ماه محرم
برای بالندگی و پویایی نیروی انسانی در حوزه های متعدد نیاز به تحول و جابجایی نیرو هست.
همه موظفیم به حل مشکلات آموزش و پرورش کمک کنیم.
جاسم ولدبیگی مدیر آموزش وپرورش شهرستان ایلام شد
شور انتخابات شوراهای دانش آموزش در مدارس استان ایلام طنین انداز شد
انتخاب 7 هزار نفر عضو جدید در شوراهای دانش آموزش مدارس استان ایلام
سنگ بنای سلامت انسانها ورزش و نشاط است
اجرای دوره های آموزشی طرح تعالی مدیریت مدرسه در ایلام
برگزاری جلسه برنامه های هفته گرامیداشت پدافند غیرعامل در ایلام
برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای درهنرستان خوارزمی شهرستان آبدانان
همایش هفته پیوند اولیا و مربیان وروز خانواده در ایلام برگزار شد
برگزاری کارگاه آموزشی بهداشت سلامت روان ویژه بانوان اداری
اردوهای راهیان نور پل ارتباطی میان نسل پویای امروز با نسل حماسه و ایثار است.
گرامیداشت هفته پیوندانجمن اولیا و مربیان و بزرگداشت روز خانواده در مدارس موسیان
مراسم نمادین طرح کیفیت بخشی روزهای پنج شنبه در دبستان شهیده روشنک خیری شهرستان دره شهر
بیشتر
اخبار مناطق
مراسم آغاز سال تحصیلی در شهرستان ایلام
فرماندار ایلام در این مراسم گفت : تحقق اهداف متعالی ونشاط آفرین درعرصه های مختلف کشوردرحوزه تعلیم وتربیت وبدست توانای معلم وهمراهی دانش آموزان کلید می خورد.16:061393/7/1 سه شنبه

دانش آموزان منطقه مرزی موسیان آغاز سال تحصیلی جدید را جشن گرفتند
همزمان با سراسر کشور در56 مدرسه شهری و روستایی بخش مرزی موسیان جشن بازگشایی مدارس برگزار و زنگ آغاز سال تحصیلی جدیدطنین انداز شد.16:051393/7/1 سه شنبه

زنگ مقاومت و آغاز سال تحصیلی در دبستان شهید فروزان رضایی شهرستان ایوان نواخته شد
رئیس آموزش و پرورش ایوان گفت : اگر تا دیروز دانش آموزان و فرهنگیان ما دوشادوش سایر اقشار جامعه در دفاع از کشور ایثار کردند امروزه نیاز است که فرزندان ما کسب علم و دانش را سرلوحه کار خود قرار دهند .16:031393/7/1 سه شنبه

مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرداول در مراسم آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس:
امروز و همزمان با سراسر کشور نزدیک به 6500 دانش آموز شهرستان چرداول در 131 مدرسه ،سال تحصیلی خود را با شور و نشاط آغاز می کنند16:011393/7/1 سه شنبه

زنگ آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس درشهرستان دره شهر
زنگ آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور با حضور مسؤلین ادارات ونهادها، خانواده های معظم شهداء و جانبازان و اولیاء دانش آموزان در دبیرستان سمیه نواخته شد.15:591393/7/1 سه شنبه
معاونت تربیت بدنی و سلامت
معاون پشتیبانی وتوسعه مدیریت
مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان استان ایلام
معاونت آموزش ابتدایی
معاونت پرورشی و فرهنگی
معاونت آموزش متوسطه
مدیریت مشارکتهای مردمی
گروههای آموزش ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه
کمیته تولید محتوای مراکز پیش دبستانی
اداره ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات
پژوهشکده تعلیم و تربیت
معاونت سواد آموزی
انجمن ریاضی ایلام
گروه آموزش پیش دبستانی و دبستانی
تشکیلات
اداره برنامه ریزی،تامین و آموزش نیروی انسانی
اداره استثنایی ایلام
گروه تحلیل محتوای آموزشی وپرورشی
هسته گزینش
معاونت سواد آموزی
پیام حقوقی
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.