خانه
تماس با ما
نقشه سایت
پروژه های بنیادین
اطلاعیه ها
مقالات
اوقات شرعی
True

پیام قدر دانی مدیر کل آموزش وپرورش استان ایلام از خادمین اربعین حسینی


در بخشی از این پیام آمده است : حضور با شکوه و پر از شور شما مردم عزیز در استقبال از زائرین حسینی یکی از بی‌نظیر‌ترین حماسه‌های حضور را خلق کرد، حضوری که نشانگر تصویر بی‌بدیلی از دلدادگی مردمی است که دلهای مملو از عشق خویش به سید و سالار شهیدا ن را با ندای روحبخش لبیک یا حسین جلا بخشیدند و اوج دلدادگی شان به مکتب عاشورایی امام حسین (ع) را با خدمت و استقبال از زائرین حرمش به نیکویی تمام نشان دادند
مدیر آموزش وپرورش بدره در همایش تجلیل از پژوهشگران برتر
تحول بنیادین آموزش و پرورش بر رویکرد پژوهش محوری استوار است


مختار حیدر بیگی گفت : دانش آموزان،اندیشمندان ،صاحبنظران و آینده سازان جامعه هستند به شرطی که هر آنچه را که می بینند با دقت در آن بنگرند و سریع از آن عبور نکنند بلکه با تفکر در آن به عمق مسائل پی ببرند و در همین راستاست که باید زیر بنای تحقیق و پژوهش در آموزش و پرورش برای دانش آموزان مهیا شود .
رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش:
مدارس هفته آینده تعطیل نیست


رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: مدارس سراسر کشور در هفته آینده به غیر از تعطیلات مبتنی بر تقویم رسمی کشور تعطیل نخواهد بود و آموزشگاه ها همچنان برای فعالیت آموزشی دایر است.
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان ایلام خبرداد
راه اندازی خانه علوم در آینده نزدیک در دستور کار قرار می گیرد


اسفندیار رستم زاد گفت : خانه های علوم در ترکیب انجمن های علمی در سراسر کشور در حال راه اندازی هستند وبا برنامه ریزی که انجام گرفته در آینده ای نزدیک خانه علوم استان ایلام با بهره گیری از نیروهای نخبه و دانش آموخته ی استان راه اندازی خواهد شد .
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در نشست هم اندیشی پژوهشگران ایلام:
اگر بناست در کشور ما پژوهش جان بگیرد، باید به آموزش و پرورش کمک شود.


علی بیرانوند، گفت: امر پژوهش در آموزش و پرورش در دو حوزه دانش¬آموزی و معلمان دنبال می شود. در این زمینه آموزش و پرورش استان در سال جاری توانسته پژوهش سراهای دانش¬آموزی را توسعه دهد.
رئیس اداره متوسطه دوم اداره کل آموزش وپرورش استان ایلام خبر داد:
برگزاری آزمون آیین نامه ها و دستورالعمل های دوره متوسطه دوم نظری برای مدیران مدارس


شمس الدین شیروانی گفت : هدف از برگزاری این آزمون توانمند سازی مدیران و دستیابی آنان به جدید ترین قوانین و دستور العمل های ابلاغی و نیز راهبردهای تخصصی در حوزه ی معاونت متوسطه می باشد .
مدیر آموزش وپرورش دهلران :
هجمه دشمن با کار مربیان پرورشی کارایی خود را از دست می دهد.


عبد الکریم محمدی گفت : مربیان پرورشی با توجه به نقش مهمی که در حوزه ی مسائل تربیتی دارند از هر حیث ممکن می توانند در تحقق اهداف و فرآیند تعلیم و تربیت دانش آموزان موثر واقع شوند .
نشست صمیمانه مدیران و معاونین مجتمع ها و مدارس منطقه موسیان با مدیر کل آموزش وپرورش استان ایلام
علی بیرانوند : هیچ دستاوردی بالاتر از دستاورد آموزش و پرورش نیست


مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در جمع مدیران مدارس موسیان گفت: کارهای بسیار بزرگی در آموزش و پرورش انجام می شود که بایستی بنحو مطلوب مردم از آن آگاهی یابند چرا که هیچ دستاوردی بالاتر از دستاورد آموزش و پرورش نیست و آموزش و پرورش در هر نظامی اساس کار است .

نشست شورای آموزش و پرورش موسیان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام


مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در نشست شورای آموزش و پرورش منطقه موسیان گفت:فلسفه شورا همفکری و استفاده از توان مجموعه به منظور بهره گیری حداکثری از حدقل امکانات موجود و اتخاذ تصمیمات اثر گذار در مرتفع نمودن مشکلات می باشد

شورای آموزش و پرورش شهرستان دره شهر تشکیل جلسه داد.


امام جمعه شهرستان دره شهر در این نشست گفت :امروز دست آموزش و پرورش خالی است و با دست خالی کار کردن سخت و طاقت فرساست اما به لطف خداوند و تلاش نیروهای متعهد در آموزش و پرورش کارهای آموزشی و تربیتی به خوبی اجرایی می شود .
فرمانده سپاه ناحیه ایلام در بازدید از ایستگاه صلواتی آموزش وپرورش :
حماسه ی حضور عزت آفرین زائرین امام حسین (ع) باید به یک فرهنگ ماندگار تبدیل شود .


سرهنگ جمال شاه کرمی گفت : استفاده از زیر ساخت ها و توان امکاناتی آموزش وپرورش در کنار همراهی و همگامی سایر اقشار و دستگاههای اجرایی استان زمینه ساز خدمات رسانی خوبی به زائرین اربعین حسینی شد .
مدیر کل اموزش وپرورش در مراسم معارفه سرپرست دانشگاه فرهنگیان ایلام :
دانشگاه فرهنگیان استان نوپاست و با تمام توان و امکانات برای رفع مشکلات آن اقدام خواهیم کرد .


علی بیرانوند گفت : اساتید مجرب و توانمندی در آموزش وپرورش وجود دارد و ما به لحاظ نیروی انسانی در استان هیچ مشکلی نداریم و مشکلات بیشتر در حوزه ی سخت افزاری است و برای رفع این مشکل نیازمند حمایت ویژه مسئولین ذی ربط هستیم .
مراسم معارفه رئیس جدید دانشگاه فرهنگیان استان ایلام برگزار شد
معاون نظارت و ارزیابی دانشگاه فرهنگیان کشور در ایلام گفت : دانشگاه فرهنگیان برای گزینش شایستگان نیازمند حمایت شایستگان است


دکتر غلام رضا کیانی تصریح کرد : دانشگاه فرهنگیان به همفکری و کنار گذاشتن حاشیه ها به شدت نیاز دارد و اگر امروز همه در این کشور با نگاه هم افزا و عقلانی و نگاه شایسته گزین و شایسته خواه در فضایی کاملا آزاد این دانشگاه را اداره کنیم ممکن است به بخش های کوچکی از اهداف بزرگ آن دست یابیم .
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور:
سرپرست جدید دانشگاه فرهنگیان استان ایلام منصوب شد/ دکتر اردشیر شیری با این حکم جایگزین دکتر سعیدرحیمی پور شد .


دکتر شیری در آیین معارفه : تمام امکانات و نیروی انسانی باید در خدمت دانشجو باشد / سعی ام بر این است که عمل به قانون ، اجرای وظیفه ، نظم در امور و حفظ کرامت انسانی را سرلوحه برنامه کاریم قرار داده و شایسته سالاری و شایسته گزینی را ملاک انتخاب همکاران جدیدم قرار دهم .
مدیر آموزش وپرورش مهران درگفتگو با خبرنگار پانا عنوان کرد :
برای خدمت به زائرین اربعین حسینی آنچه داشتیم بکار گرفتیم


را شد هاشمی گفت : آموزش وپرورش شهرستان مهران از ابتدای آذر ماه تاکنون در مراحل رفت و برگشت زائرین بصورت شبانه روزی تلاش مضاعفی را همراه با سایر دستگاههای اجرایی استان از خود نشان داد و با بهره گیری از نیروی انسانی ، امکانات و فضا های آموزشی در این رویداد بزرگ معنوی حضوری تاثیر گذار داشت

500 کلاس درس آماده اسکان زوار/ مشارکت دو هزار معلم برای خدمات دهی به زوار


علی بیرانوند مدیرکل آموزش وپرورش ایلام گفت: از این تعداد 230 کلاس در شهرستان مرزی مهران و مابقی نیز در شهرهای ایلام، سیروان، چرداول، ایوان و چوار برای اسکان زایران در حال خدمات دهی به آنان هستند.

نشست هماهنگی اجرای طرح آزمایشی سرانه ای کردن بودجه مدارس در ایلام برگزار شد


مدیر کل آموزش وپرورش ایلام در این نشست گفت : این طرح به عنوان مقدمه‌ای بر بودجه‌ریزی عملیاتی در آموزش و پرورش ذیل برنامه تعالی مدیریت مدرسه و بابهره‌گیری از توان مسئولین و کارشناسان خبره حوزه‌های مالی، آموزشی و پرورشی و همچنین همکاری مدیران مدارس مجری طرح، به صورت دقیق و صحیح اجرا خواهد شد .

آموزش و پرورش استان ایلام، پژوهشگر برتر سال 93 خود را شناخت


علی ایار دبیر دبیرستان های شهر بدره به عنوان پژوهشگر برتر آموزش و پرورش استنان معرفی وتوسط مدیرکل آموزش وپرورش استان از او تجلیل شد.

برپایی ایستگاه صلواتی آموزش وپرورش ایلام در مسیر برگشت زائرین اربعین حسینی


مدیرکل آموزش وپرورش در جریان بازدید خود از ایستگاه صلواتی زائرین : از همه ظرفیت های موجود آموزش وپرورش برای خدمت به زائرین استفاده خواهد شد و خدمت به زائرین امام حسین را افتخار و توفیق بزرگی برای خود می دانیم.
مدیر کل آموزش وپرورش ایلام خبر داد
آموزش وپرورش توان امکاناتی خود را برای بازگشت زائرین بکار می گیرد


علی بیرانوند گفت : آموزش وپرورش همچون مرحله رفت برای برگشت زائرین فراتر از توان موجود با دستگاههای خدمات رسان استان همکاری خواهدداشت ودر این راستا از تمامی امکانات موجود این دستگاه در مسیر برگشت زائرین بهره گیری لازم بعمل می آید .
معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی در تشریح عملکرد این معاونت در هفته پژوهش:پژوهش محوری اساس هر نوع برنامه ریزی و سیاست گذاری است.
امیر مهردادی گفت : اساس فرآیند تعلیم و تربیت در دوره جدید، بر محور پژوهش می چرخد و غفلت از این امر، ما را از دستیابی به اهداف طرح تحول بنیادین دور می¬کند.14:191393/10/1 دوشنبه

مسئول دبیرخانه ستاد بزرگداشت مقام معلم استان ایلام خبرداد: ابلاغ شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه به آموزش وپرورش شهرستان ها و مناطق تابعه استان ایلام
قدرت اله بلوچی از اعضای ستاد های بزرگداشت مقام معلم در ادارات آموزش و پرورش و نیز مدارس خواست جهت اجرای مناسب و دقیق شیوه نامه ودر نتیجه جلب مشارکت و رضایت عموم همکاران فرهنگی برنامه ریزی لازم داشته باشند .14:171393/10/1 دوشنبه

مدیر آموزش و پرورش آبدانان خبر داد.آغاز توزیع شیر رایگان در مدارس آبدانان
مدیر آموزش و پرورش آبدانان از آغاز طرح توزیع شیر رایگان در مدارس این شهرستان خبر داد و گفت : طرح توزیع شیر رایگان بر اساس تقویم اجرایی هفته ای سه روز بین شش هزار و 130 دانش آموز ابتدایی ومتوسطه اول آبدانانی در مدارس این شهرستان آغاز شده است .12:311393/10/1 دوشنبه

پیام قدر دانی مدیر کل آموزش وپرورش استان ایلام از خادمین اربعین حسینی
در بخشی از این پیام آمده است : حضور با شکوه و پر از شور شما مردم عزیز در استقبال از زائرین حسینی یکی از بی‌نظیر‌ترین حماسه‌های حضور را خلق کرد، حضوری که نشانگر تصویر بی‌بدیلی از دلدادگی مردمی است که دلهای مملو از عشق خویش به سید و سالار شهیدا ن را با ندای روحبخش لبیک یا حسین جلا بخشیدند و اوج دلدادگی شان به مکتب عاشورایی امام حسین (ع) را با خدمت و استقبال از زائرین حرمش به نیکویی تمام نشان دادند 12:291393/10/1 دوشنبه

مدیر سازمان دانش آموزی استان ایلام خبرداد : برگزاری سلسله همایش های پرسش مهر تحت عنوان ایست ! آب نیست در شهرستانها و مناطق تابعه استان ایلام
محمد رضا ولد بیگیان گفت : سازمان دانش آموزی استان ایلام اقدام به برگزاری سلسله همایش های بزرگ ایست! آب نیست را با هدف اطلاع رسانی و تشریح اهداف پرسش مهر رئیس جمهور در مدارس استان برگزار نمود. 16:281393/9/29 شنبه
تحول بنیادین آموزش و پرورش بر رویکرد پژوهش محوری استوار است
پیام تسلیت مدیر کل آموزش و پرورش ایلام به مناسبت درگذشت احمد قبادیان مربی پیشکسوت امور تربیتی
راه اندازی خانه علوم در آینده نزدیک در دستور کار قرار می گیرد
طرح اقدام پژوهی مسعود نقش جواهری دبیر زیست شناسی دبیرستانهای شهرستان دهلران به عنوان طرح برتر کشور شناخته شد.
علی بیرانوند : هیچ دستاوردی بالاتر از دستاورد آموزش و پرورش نیست
نشست شورای آموزش و پرورش موسیان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام
شورای آموزش و پرورش شهرستان دره شهر تشکیل جلسه داد.
هجمه دشمن با کار مربیان پرورشی کارایی خود را از دست می دهد.
حماسه ی حضور عزت آفرین زائرین امام حسین (ع) باید به یک فرهنگ ماندگار تبدیل شود .
برپایی ایستگاه صلواتی در مسیر برگشت زائرین حسینی توسط آموزش وپرورش چرداول
شور عاشورایی 2 هزار و 500 معلم بسیجی استان ایلام در خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی
برپایی نمایشگاه توانمندی های علمی ، هنری و پژوهشی دانش آموزان دبیرستان فرزانگان ایلام
برای خدمت به زائرین اربعین حسینی آنچه داشتیم بکار گرفتیم
500 کلاس درس آماده اسکان زوار/ مشارکت دو هزار معلم برای خدمات دهی به زوار
برپایی ایستگاه صلواتی آموزش وپرورش ایلام در مسیر برگشت زائرین اربعین حسینی
آموزش و پرورش استان ایلام، پژوهشگر برتر سال 93 خود را شناخت
نشست هماهنگی اجرای طرح آزمایشی سرانه ای کردن بودجه مدارس در ایلام برگزار شد
آموزش وپرورش توان امکاناتی خود را برای بازگشت زائرین بکار می گیرد
آموزش و پرورش بیشترین همکاری را برای اسکان و خدمات رسانی به زائرین اربعین دارد
آموزش وپرورش همگام با سایر ادارات و نهادها در خدمات رسانی به زائرین مرز بین اللملی مهران موفق ظاهر شد
بیشتر
اخبار مناطق
مراسم آغاز سال تحصیلی در شهرستان ایلام
فرماندار ایلام در این مراسم گفت : تحقق اهداف متعالی ونشاط آفرین درعرصه های مختلف کشوردرحوزه تعلیم وتربیت وبدست توانای معلم وهمراهی دانش آموزان کلید می خورد.16:061393/7/1 سه شنبه

دانش آموزان منطقه مرزی موسیان آغاز سال تحصیلی جدید را جشن گرفتند
همزمان با سراسر کشور در56 مدرسه شهری و روستایی بخش مرزی موسیان جشن بازگشایی مدارس برگزار و زنگ آغاز سال تحصیلی جدیدطنین انداز شد.16:051393/7/1 سه شنبه

زنگ مقاومت و آغاز سال تحصیلی در دبستان شهید فروزان رضایی شهرستان ایوان نواخته شد
رئیس آموزش و پرورش ایوان گفت : اگر تا دیروز دانش آموزان و فرهنگیان ما دوشادوش سایر اقشار جامعه در دفاع از کشور ایثار کردند امروزه نیاز است که فرزندان ما کسب علم و دانش را سرلوحه کار خود قرار دهند .16:031393/7/1 سه شنبه

مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرداول در مراسم آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس:
امروز و همزمان با سراسر کشور نزدیک به 6500 دانش آموز شهرستان چرداول در 131 مدرسه ،سال تحصیلی خود را با شور و نشاط آغاز می کنند16:011393/7/1 سه شنبه

زنگ آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس درشهرستان دره شهر
زنگ آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور با حضور مسؤلین ادارات ونهادها، خانواده های معظم شهداء و جانبازان و اولیاء دانش آموزان در دبیرستان سمیه نواخته شد.15:591393/7/1 سه شنبه
پژوهشکده تعلیم وتربیت
معاونت تربیت بدنی و سلامت
معاون پشتیبانی وتوسعه مدیریت
مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان استان ایلام
معاونت آموزش ابتدایی
معاونت پرورشی و فرهنگی
معاونت آموزش متوسطه
مدیریت مشارکتهای مردمی
گروههای آموزش ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه
کمیته تولید محتوای مراکز پیش دبستانی
اداره ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات
معاونت سواد آموزی
انجمن ریاضی ایلام
گروه آموزش پیش دبستانی و دبستانی
تشکیلات
اداره برنامه ریزی،تامین و آموزش نیروی انسانی
اداره استثنایی ایلام
گروه تحلیل محتوای آموزشی وپرورشی
هسته گزینش
معاونت سواد آموزی
پیام حقوقی
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.