خانه
تماس با ما
نقشه سایت
پروژه های بنیادین
اطلاعیه ها
مقالات
اوقات شرعی
True
مدیر کل آموزش وپرورش استان ایلام در آیین انتخابات شورا های دانش آموزی :
انتخاب 7 هزار نفر عضو جدید در شوراهای دانش آموزش مدارس استان ایلام


علی بیرانوند گفت : این انتخابات در همه مدارس و مقاطع تحصیلی باهدف شرکت دانش آموزان در تصمیم‌گیری‌های مدرسه اجرا می‌شودودر استان ایلام شاهد شرکت 87 درصدی دانش آموزان در هفده همین دوره آن خواهیم بود که در جریان اجرای این فرآیند 7 هزار نفر از دانش آموزان انتخاب و بعنوان شورای دانش آموزی در مدارس استان فعالیت خواهند کرد

شور انتخابات شوراهای دانش آموزش در مدارس استان ایلام طنین انداز شد


معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام : دنیای امروز دنیای کارهای جمعی و گروهی است واین انتخابا ت ایجاب کننده فعالیت های گروهی و جمعی در جامعه است و نقش بسزایی در تقویت روحیه مسوولیت پذیری در بین دانش آموزان دارد.

برگزاری جلسه برنامه های هفته گرامیداشت پدافند غیرعامل در ایلام


فتاح صیدی دبیر ستاد بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل آموزش وپرورش استان ایلام گفت : پدافند غیرعامل یکی ازضروریات زندگی امروز جامعه ما است ونیاز است فرهنگ سازی لازم برای انجام این امر در مدارس و مراکز آموزشی استان صورت گیرد تا در موقع بحران و بروزحوادث وبلایای طبیعی کمترین مشکل را داشته باشیم.
کتب جدید التالیف پایه چهارم ابتدایی و پایه دوم متوسطه اول به نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اهدا شد
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش ایلام؛ کتب جدید التالیف پایه چهارم ابتدایی و پایه دوم متوسطه اول به نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اهدا شد .


کتب جدید التالیف پایه چهارم ابتدایی و پایه دوم متوسطه اول به علت تغییر در محتوای آن توسط مدیر کل آموزش و پرورش ایلام و معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی استان به نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام جهت بررسی محتوای آموزشی اهدا شد.
مدیر کل آموزش و پرورش ایلام خبرداد :
مراسم هفته پیوند اولیا و مربیان وروز خانواده مهرماه جاری در تمامی مدارس استان برگزار می گردد


علی بیرانوند گفت : با توجه به نقش موثر اولیای دانش آموزان در تحقق مفاد سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و ضمن تاکید بر اهمیت تشکیل به موقع انجمن های اولیا و مربیان مدارس ، مراسم هفته پیوند اولیا و مربیان در یکهزارو 100مدرسه استان ایلام با هدف انتخاب 8 هزار و 800 نفر از اولیای دانش آموزان برگزار می شود .
معاون پرورشی و فرهنگی استان ایلام خبر داد:
برگزاری هفدهمین دوره انتخابات شورا‌های دانش‌آموزی در مدارس استان ایلام


یدالله جایدری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش ایلام گفت: امسال هفدهمین دوره انتخابات شورا‌های دانش‌آموزی در یکهزار واحد آموزشی استان ایلام وبا شرکت 85 هزار دانش آموز در دوره های مختلف تحصیلی برگزار می‌شود.
استاندار ایلام در افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای :
توجه آموزش وپرورش به ورزش دانش آموزی قابل تقدیر است


مهندس محمد رضا مروارید در آیین افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای هنرستان خدیجه الکبرای منطقه چوار گفت : توسعه و پیشرفت ورزش کلان کشور در آموزش و پرورش و در مدارس است باید برای تربیت و شناسا یی استعدادهای ورزشی بویژه در مناطق محروم از نظر امکانات ولی برخوردار از استعداد ورزشی توجه ویژه داشته باشیم هر چند که اهتمام آموزش وپرورش به ورزش دانش آموزی قابل تقدیر و شایسته ی تحسین است .
مدیرکل آموزش وپرورش ایلام در افتتاحیه المپیاد ورزشی مدارس :
85 هزار دانش آموز ایلامی تحت پوشش اجرای المپیاد ورزشی درون مدرسه ای قرار گرفتند .


علی بیرانوند در مراسم افتتاحیه این المپیاد در جمع دانش آموزان منطقه چوار گفت : طرح المپیاد ورزشی درون مدرسه امسال بزرگترین رویداد ورزشی کشور است که با حضور مقطع ابتدایی ، دوره اول و دوم متوسطه امروز همزمان با سراسر کشور در بیش از یکهزار و دویست مدرسه استان ایلام و به استعداد 85 هزار دانش آموز اجرا می شود.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش ایلام :
بهره گیری مربیان پرورشی از مجله تربیت یک ضرورت است


یدالله جایدری گفت : مجله تربیت در ارتقای سطح آگاهی و تبادل افکار و توانمند سازی مربیان تربیتی پویایی و تحرک علمی خوبی را در مدارس ایجاد کرده بود به نحوی که هم زمینه دانش افزایی را فراهم می کند و هم انگیزه را در مربیان برای ایفای وظیفه خطیر خود تقویت می نماید .

جشن عید سعید غدیر در اداره کل آموزش وپرورش استان ایلام برگزار شد


مدیر کل آموزش وپرورش ایلام در این مراسم گفت : عید غدیرارزشمندترین و والاترین عید اسلامى‏است و هیچ روزى در طول سال، فرخنده ‏تر و مبارک‏ تر از این روز مقدس نزد شیعیان نیست و معلمان باید هنر مندانه پیام غدیر را برای دانش آموزان تبیین نمایند .

استاندار: ساخت 20 مدرسه در مناطق محروم هدیه رهبر معظم انقلاب به استان ایلام است


مهندس محمدرضا مروارید استاندار ایلام گفت: 20 واحد آموزشی در مناطق محروم این استان در قالب هدیه مقام معظم رهبری توسط بنیاد برکت ساخته و تحویل آموزش و پرورش می شود.
با حکم مدیر کل آموزش وپرورش ایلام صورت گرفت
عباسعلی اولیایی مدیر آموزش وپرورش شهرستان چرداول شد


علی بیرانوند مدیر کل آموزش و پرورش حکم انتصاب عباسعلی اولیایی را از سرپرست آموزش وپرورش شهرستان چرداول به عنوان مدیر آموزش وپرورش این شهرستان صادرکرد .
معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش وپرورش استان ایلام خبرداد :
اجرای طرح جدید کارورزی ویژه دانشجومعلمان پردیس های فرهنگیان استان ایلام


امیر مهردادی گفت : طرح جدید کارورزی دانشجو معلمان پردیس های فرهنگیان استان ایلام به استعداد 264 معلم در رشته های علوم تربیتی ، ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی و مشاوره از مهر ماه سال جاری در مدارس استان ایلام اجرا می گردد .
مدیرکل آموزش وپرورش ایلام در نشست توجیهی مدیران مدارس مشمول طرح :
طرح کشوری کیفیت بخشی روزهای پنجشنبه کاملا اختیاری است


علی بیرانوند گفت : مبنای این طرح بر اختیاری بودن است تعدادی از مدارس ابتدایی استان به طور آزمایشی انتخاب می شوند و بناست در این طرح با فراهم نمودن محیطی مناسب انس با مدرسه در دانش آموزان ایجاد شود .
برگزاری هم اندیشی توجیهی مدیران مشمول طرح کیفیت بخشی پنجشنبه ها در استان ایلام
معاون پرورشی و فرهنگی استان ایلام در این هم اندیشی خبر داد :احیای روز پنجشنبه ها در 42 مدرسه ابتدایی استان ایلام


ید الله جایدری ،معاون پرورشی و فرهنگی استان ایلام، در نشست توجیهی اجرای طرح روز بانشاط در مدارس ابتدایی گفت ، این طرح در 42 مدرسه ابتدایی در سطح استان به صورت آزمایشی اجرا و در این خصوص مربیان پرورشی و انجمن‌های اولیا و مربیان تمهیدات لازم را بعمل خواهند آورد.
مدیر کل آموزش وپرورش ایلام در نشست شورای معاونین تاکید کرد :
مسئولان و کارکنان آموزش وپرورش خدمت رسانی به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند


علی بیرانوند در این نشست بر ضرورت رفع مسائل و مشکلات مردم تاکید و از مسئولان و کارکنان ادارات آموزش وپرورش خواست تا با سعه صدر و برخورد مناسب و رعایت قوانین و تکریم ارباب رجوع خدمت رسانی به مردم را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان ایلام :
طرح احیای دار القرآن ها در استان ایلام اجرایی شد


ید الله جایدری معاون پرورشی و فرهنگی استان ایلام در آیین افتتاح دار القرآن شهرستان ایلام گفت : همزمان با افتتاح این دارالقرآن 28 دارالقرآن در سطح شهرستانها و مناطق تابعه استان فعالیت خود را آغاز می نمایند و عملا با این اقدام طرح احیای دارالقرآنها اجرایی می شود .
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش استان ایلام خبر داد:
امسال 726 نفر از فرهنگیان استان ایلام مشمول فرآیند نقل و انتقال درون و برون استانی شدند .


مهدی جمالی گفت : باتوجه به محدودیت پرداخت حق التدریس وضرورت کاهش ۱۰درصدی حق التدریس که از الزامات بودجه ای سال جاری است فرآیند نقل وانتقالات فرهنگیان امسال درشرایطی انجام گرفت که علیرغم محدودیت ها با انتقال 726 نفر در دوسطح برون ودرون استانی موافقت شد .
اعزام نخستین کاروان دانش‌آموزان ایلام به اردوی راهیان نور
350 دانش آموز ایلامی عازم سرزمین نور شدند


مدیر کل آموزش وپرورش ایلام در آیین بدرقه دانش آموزان گفت: تاثیر مطلوب حضور دانش آموزان در اردو های راهیان نور پیو ند معنوی آینده سازان با فرهنگ ایثار و شهادت است .
دیداری برای عرض تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی
تبریک حضوری مدیرکل آموزش و پرورش استان به فرمانده نیروی انتظامی استان ایلام به مناسبت هفته نیروی انتظامی


علی بیرانوند مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام به اتفاق معاونین به دیدار فرماندهی نیروی انتظامی استان رفت و این هفته را به حافظان نظم و امنیت تبریک گفت ودرسخنانی تصریح کرد: امنیت بالای استان ایلام در جهات متعدد مرهون زحمات و جانفشانی نیروهای فداکار انتظامی است .
شور انتخابات شوراهای دانش آموزش در مدارس استان ایلام طنین انداز شد
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام : دنیای امروز دنیای کارهای جمعی و گروهی است واین انتخابا ت ایجاب کننده فعالیت های گروهی و جمعی در جامعه است و نقش بسزایی در تقویت روحیه مسوولیت پذیری در بین دانش آموزان دارد. 12:001393/8/3 شنبه

مدیر کل آموزش وپرورش استان ایلام در آیین انتخابات شورا های دانش آموزی : انتخاب 7 هزار نفر عضو جدید در شوراهای دانش آموزش مدارس استان ایلام
علی بیرانوند گفت : این انتخابات در همه مدارس و مقاطع تحصیلی باهدف شرکت دانش آموزان در تصمیم‌گیری‌های مدرسه اجرا می‌شودودر استان ایلام شاهد شرکت 87 درصدی دانش آموزان در هفده همین دوره آن خواهیم بود که در جریان اجرای این فرآیند 7 هزار نفر از دانش آموزان انتخاب و بعنوان شورای دانش آموزی در مدارس استان فعالیت خواهند کرد 11:581393/8/3 شنبه

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان ایلام در مراسم افتتاح المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان مهران .سنگ بنای سلامت انسانها ورزش و نشاط است
ایرج طاهری گفت : برگزاری اینگونه برنامه ها جامعه ماشینی امروزی را به تحرک در می آورد و نشاط روحی و جسمی را به دانش آموزان ما هدیه می کند ودر این راستا باید فرهنگ گرایش به ورزش را در سطح مدارس نهادینه کنیم . 16:091393/7/30 چهارشنبه

اجرای دوره های آموزشی طرح تعالی مدیریت مدرسه در ایلام
رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش وپرورش استان ایلام در حاشیه بازدید از اجرای دوره های آموزشی طرح تعالی مدیریت مدرسه در ایلام گفت : در راستای پیشبرد اهداف سند تحول بنیادین و سیاست های راهبردی بهبود مدیریت آموزشگاهی و ارتقای کیفیت امور آموزشی و پرورشی در مدارس استان ، دوره های آموزشی ضمن خدمت طرح تعالی مدیریت مدرسه برای مدیران مدارس و اعضای تیم مشاوره و نظارت مناطق شمالی استان برگزار شد 15:411393/7/30 چهارشنبه

برگزاری جلسه برنامه های هفته گرامیداشت پدافند غیرعامل در ایلام
فتاح صیدی دبیر ستاد بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل آموزش وپرورش استان ایلام گفت : پدافند غیرعامل یکی ازضروریات زندگی امروز جامعه ما است ونیاز است فرهنگ سازی لازم برای انجام این امر در مدارس و مراکز آموزشی استان صورت گیرد تا در موقع بحران و بروزحوادث وبلایای طبیعی کمترین مشکل را داشته باشیم.11:181393/7/30 چهارشنبه
برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای درهنرستان خوارزمی شهرستان آبدانان
همایش هفته پیوند اولیا و مربیان وروز خانواده در ایلام برگزار شد
برگزاری کارگاه آموزشی بهداشت سلامت روان ویژه بانوان اداری
اردوهای راهیان نور پل ارتباطی میان نسل پویای امروز با نسل حماسه و ایثار است.
گرامیداشت هفته پیوندانجمن اولیا و مربیان و بزرگداشت روز خانواده در مدارس موسیان
مراسم نمادین طرح کیفیت بخشی روزهای پنج شنبه در دبستان شهیده روشنک خیری شهرستان دره شهر
دیدار مدیر و کارکنان آموزش و پرورش چرداول با امام جمعه شهر سرابله
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش ایلام؛ کتب جدید التالیف پایه چهارم ابتدایی و پایه دوم متوسطه اول به نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اهدا شد .
مراسم هفته پیوند اولیا و مربیان وروز خانواده مهرماه جاری در تمامی مدارس استان برگزار می گردد
برگزاری هفدهمین دوره انتخابات شورا‌های دانش‌آموزی در مدارس استان ایلام
دستاورد اجرای طرح المپیاد ورزشی دانش آموزان شاداب سازی محیط آموزشی است
توجه آموزش وپرورش به ورزش دانش آموزی قابل تقدیر است
85 هزار دانش آموز ایلامی تحت پوشش اجرای المپیاد ورزشی درون مدرسه ای قرار گرفتند .
بهره گیری مربیان پرورشی از مجله تربیت یک ضرورت است
جشن عید سعید غدیر در اداره کل آموزش وپرورش استان ایلام برگزار شد
استاندار: ساخت 20 مدرسه در مناطق محروم هدیه رهبر معظم انقلاب به استان ایلام است
عباسعلی اولیایی مدیر آموزش وپرورش شهرستان چرداول شد
آموزش و برنامه‌ریزی برای دانش آموزان سرمایه گذاری است
اجرای طرح جدید کارورزی ویژه دانشجومعلمان پردیس های فرهنگیان استان ایلام
طرح کشوری کیفیت بخشی روزهای پنجشنبه کاملا اختیاری است
بیشتر
اخبار مناطق
مراسم آغاز سال تحصیلی در شهرستان ایلام
فرماندار ایلام در این مراسم گفت : تحقق اهداف متعالی ونشاط آفرین درعرصه های مختلف کشوردرحوزه تعلیم وتربیت وبدست توانای معلم وهمراهی دانش آموزان کلید می خورد.16:061393/7/1 سه شنبه

دانش آموزان منطقه مرزی موسیان آغاز سال تحصیلی جدید را جشن گرفتند
همزمان با سراسر کشور در56 مدرسه شهری و روستایی بخش مرزی موسیان جشن بازگشایی مدارس برگزار و زنگ آغاز سال تحصیلی جدیدطنین انداز شد.16:051393/7/1 سه شنبه

زنگ مقاومت و آغاز سال تحصیلی در دبستان شهید فروزان رضایی شهرستان ایوان نواخته شد
رئیس آموزش و پرورش ایوان گفت : اگر تا دیروز دانش آموزان و فرهنگیان ما دوشادوش سایر اقشار جامعه در دفاع از کشور ایثار کردند امروزه نیاز است که فرزندان ما کسب علم و دانش را سرلوحه کار خود قرار دهند .16:031393/7/1 سه شنبه

مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرداول در مراسم آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس:
امروز و همزمان با سراسر کشور نزدیک به 6500 دانش آموز شهرستان چرداول در 131 مدرسه ،سال تحصیلی خود را با شور و نشاط آغاز می کنند16:011393/7/1 سه شنبه

زنگ آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس درشهرستان دره شهر
زنگ آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور با حضور مسؤلین ادارات ونهادها، خانواده های معظم شهداء و جانبازان و اولیاء دانش آموزان در دبیرستان سمیه نواخته شد.15:591393/7/1 سه شنبه
معاونت تربیت بدنی و سلامت
معاون پشتیبانی وتوسعه مدیریت
مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان استان ایلام
معاونت آموزش ابتدایی
معاونت پرورشی و فرهنگی
معاونت آموزش متوسطه
مدیریت مشارکتهای مردمی
گروههای آموزش ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه
کمیته تولید محتوای مراکز پیش دبستانی
اداره ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات
پژوهشکده تعلیم و تربیت
معاونت سواد آموزی
انجمن ریاضی ایلام
گروه آموزش پیش دبستانی و دبستانی
تشکیلات
اداره برنامه ریزی،تامین و آموزش نیروی انسانی
اداره استثنایی ایلام
گروه تحلیل محتوای آموزشی وپرورشی
هسته گزینش
معاونت سواد آموزی
پیام حقوقی
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.