خانه
تماس با ما
نقشه سایت
پروژه های بنیادین
اطلاعیه ها
فایل ها
مناقصه هوشمند سازی مدارس مناقصه هوشمند سازي.zip
1.29 MB

برای دریافت بر روی فایل راست کلیک کرده و گزینه save target as را انتخاب کنید

دفترچه راهنمای آزمون استعدادهای درخشان سال تحصیلی 93/94 دستورالعمل ثبت نام آزمون استعدادهاي درخشان سال تحصيلي 93-94.pdf
244.233 KB
مقالات
اعلام اسامی نفرات منتخب مسابقه کتابخوانی اینترنتی  خانواده نمونه در اسلام
هفته گرامی داشت شورا های آموزش و پرورش
اوقات شرعی
True
استاندار ایلام در نشست شورای آموزش و پرورش :
تجلیل از مقام معلم باید در خور شان آنان باشد


استاندار ایلام گفت: تجلیل از مقام معلم باید در خور شان آنان باشد زیرا آنان انسان ساز و پرچمدار عرصه علم و دانایی در جامعه اند.

سومین جشنواره نوجوان سالم در ایلام برگزار شد


مدیر کل آموزش و پرورش در این جشنواره گفت : بهترین سرمایه هر کشوری و بلکه کشور ما نسل جوان است وباید توجه به نسل جوان بیشتر شود چرا که مدیریت آینده کشور در دست آنها است و برنامه‌ریزی برای این نسل می‌تواند رافع مشکلات آینده باشد
مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور مناطق محروم و کمتر توسعه یافته :
توجه به دانش آموزان مناطق محروم از اولویت های آموزش و پرورش است


سید محمد کاظم حجازی مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در جریان سفر خود به مناطق محروم استان ایلام گفت : بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش توجه به دانش آموزان محروم و برنامه ریزی در این خصوص و ایجاد رضایتمندی این اقشار از اولویت های آموزش و پرورش است .

دانش آموز کاراته کای ایلامی قهرمان آسیا شد .


زهرا میری دانش آموز دوره اول متوسطه مشغول به تحصیل در دبیرستان شمس شهرستان ایلام است موفق به کسب عنوان قهرمانی مسابقات آسیا یی در رشته کاراته شد.
مدیر کل اموزش و پرورش ایلام در نشست با مشاور وزیر اموزش و پرورش :
برنامه های تربیتی ما بدون همکاری حوزه و حضور روحانیت محقق نخواهد شد


یزدانبخش شریفی در همایش مدیران مدارس که با حضور مشاور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد گفت : تعلیم و تربیت اسلامی بدون حضور روحانیت امکان پذیر نیست و بایستی بیش از شرایط فعلی حضور روحانیت تربیت شده و آموزش دیده را در تعلیم و تربیت داشته باشیم .
مشاور وزیر آموزش وپرورش در نشست شورای معاونین آموزش وپرورش استان ایلام:
رویکرد سند بنیادین تربیت اسلامی است


حجه الاسلام مجتبی ملکی مشاور وزیر و دبیر ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش وپرورش در نشست شورای معاونین آموزش وپرورش استان ایلام گفت:رویکرد سند تحول بنیادین آموزش وپرورش تربیت اسلامی است و بانیان آن به دنبال تغییر این رویکرد از آموزشی به پرورشی بوده اند.

دشمنان همواره در کمین نسل جوان کشورمان هستند


امام جمعه در نشست با مشاور وزیر آموزش و پرورش ایلام گفت: دشمنان این مرز و بوم همواره در کمین نسل جوان کشورمان هستند. و حفظ نسل جوان در برابر هجمه گسترده و خطرناک دشمنان نظام و انقلاب اسلامی از وظایف اصلی مسئولان است.
مشاور وزیر آموزش و پرورش دردیدار امام جمعه ایلام:
برای نظامند کردن همکاری بیشتر حوزه های علمیه با آموزش و پرورش نیاز به کار بیشتری است


حجت‌الاسلام مجتبی ملکی در دیدار با آیت‌الله محمد نقی لطفی نماینده ولی فقیه در استان امام جمعه ایلام گفت : با ورود بسیار جدی ائمه محترم جمعه شاهد تعامل روز افزون این عزیزان در واحدها و مراکز آموزشی هستیم برای نظامند کردن این همکاری نیاز به کار بیشتری است .
مشاور وزیر آموزش و پرورش در همایش مدیران مدارس ایلام:
نگاه ما به تربیت اسلامی از آسیبی به نام سطحی نگری رنج می برد


حجت‌الاسلام مجتبی ملکی مشاور وزیر و دبیر ستاد همکاری حوزه و آموزش و پرورش در همایش مدیران مدارس ایلام گفت : مدیران مدارس فرماندهان سنگر های دفاعی ما در عرصه تعلیم و تربیت هستند باید در سایه آگاهی و توانمندی علمی هیچ سئوال بدون پاسخی در ذهن مدیران ما نباشد .

حضور مشاور وزیر و دبیر ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش بر مزار شهدای گمنام ایلام


حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ملکی مشاور وزیر و دبیر ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش در ادامه سفر خود به استان ایلام به گلزار شهدای گمنام رفت و به شهیدان این شهر ادای احترام کرد .
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام
آموزش و پرورش از مخاطبان اصلی شعار مقام معظم رهبری در بعد فرهنگ است


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام امروز در دیدار مدیرکل و اعضای شورای معاونین آموزش و پرورش اظهار داشتند:هدف رهبر معظم انقلاب از نامگذاری سال ۹۳ بعنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی این بود که اقتصاد و فرهنگ باید بعنوان دو هدف اصلی و مهم در راستای اصلاحات اقتصادی و فرهنگی در عرصه های مختلف مد نظر کارگزاران و مسئولان جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران باشد.
مدیر کل آموزش و پرورش ایلام در اولین نشست شورای معاونین در سال جدید :
آموزش و پرورش باید در انتقال پیام مرحله دوم هدفمندی یارانه ها پیشگام باشد


یزدانبخش شریفی مدیر کل آموزش و پرورش ایلام گفت : با توجه به گستره فعالیت و تاثیر گذاری آموزش و پرورش در جامعه معلمان میتوانند در فرهنگ سازی و انتقال پیام هدفمندی یارانه ها به افکار عمومی نقش اساسی خود را بخوبی ایفا نمایند .
رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش ایلام خبر داد :
برگزاری سومین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم در ایلام


رحمت اله بادفر با اعلام برگزاری سومین جشنواره دانش‌آموزی نوجوان سالم در ایلام گفت :این جشنواره که به‌صورت استانی برگزار می‌شود، ویژه دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه استان ایلام است.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش ایلام خبر داد :
شیوه نامه نقل و انتقال فرهنگیان در سال ۹۳ابلاغ شد


ابراهیم آبسالان گفت : شیوه نامه نقل و انتقال فرهنگیان در سال ۹۳ از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد.
معاون پژوهشی و دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم استان ایلام :
فرهنگ تجلیل از مقام معلم باید در بین همه اقشار جامعه نهادینه شود .


عباس کریمی معاون پژوهش و برنامه ریزی و دبیر ستاد مقام معلم اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت : تجلیل مقام معلم صرفا مربوط آموزش وپرورش نیست بلکه همه اقشار جامعه وتمامی ادارات ونهادها در این اقدام خوب مشارکت داشته و با توجه به توان خود از مقام معلم قدردانی کنند.
تا 14 فروردین صورت گرفت:
پذیرش بیش از 64 هزار و 780 نفر روز درستاد های اسکان نوروزی وابسته به آموزش و پرورش استان ایلام


مدیر کل اموزش و پرورش ایلام گفت : در طول ایام تعطیلات نوروزی امسال 64 هزار و 780 نفر روز در قالب 6 هزارو 478 خانوار به استعداد 32 هزارو 390 نفر میهمان درستادهای اسکان نوروزی آموزش و پرورش استان ایلام پذیرش و اسکان یافتند .
عمران علی محمدی نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی :
مجموعه آموزش و پرورش سراسر استان در اجرای طرح اسکان نوروزی موفق عمل نموده اند


عمران علی محمدی نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت : خدمات انجام شده توسط آموزش و پرورش به میهمانان نوروزی و وضعیت عمومی مدارس مشمول اسکان در سطح استان رضایت مسافرین و گردشگران را جلب کرده است.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی :
خدمات‌دهی آموزش و پرورش به مسافران نوروزی قابل تقدیر است


دکتر احمد شوهانی .نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بار اصلی اسکان میهمانان نوروزی بر دوش آموزش وپرورش است، گفت: این دستگاه به عنوان یکی از متولیان اصلی واز اعضای فعال ستاد تسهیلات نوروزی محسوب می شود وبا توجه به محدودیت منابع مالی آموزش و پرورش لازم است ستاد تسهیلات و دولت در ارتباط با تامین بخشی از هزینه ها آموزش و پرورش را در انجام این وظیفه مهم و اثر گذار یاری نمایند
نماینده حوزه جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در بازدید از حوزه انتخابیه :
ارائه خدمات آموزش و پرورش به میهمانان نوروزی را مطلوب ارزیابی کرد


دکتر علی محمد احمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از حوزه انتخابیه خود اقدامات صورت گرفته توسط ستاد اسکان میهمانان نوروزی ادارات آموزش و پرورش استان اعم از نحوه اسکان، پذیرش، راهنمایی و امکانات و تسهیلات فراهم شده را مطلوب ارزیابی کرد.
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام :
آموزش و پرورش یکی از اعضای فعال ستاد تسهیلات نوروزی بوده است و زحمات ان قابل تقدیر است


حسین کلانتری معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی اموزش و پرورش : تعامل همه دستگاه‌های عضو ستاد سفر استان ایلام در ارائه خدمات مطلوب و قابل تحسین به مسافران و گردشگران خوب و قابل وصف بوده که تاکنون مشکل خاصی به وجود نیامده است.
سرپرست سازمان بسیج فرهنگیان استان ایلام خبرداد :یادواره 56 معلم شهید استان ایلام برگزار می‌‌شود.
یدالله رحمتیان گفت : همزمان با هفته معلم و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری یاد واره ی 56 معلم شهید استان ایلام برگزار می شود . 15:311393/1/27 چهارشنبه

معاون سواد اموزی استان ایلام در نشست با مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان :توسعه سواد و ریشه کنی بی سوادی عامل رشد و توسعه فرهنگی است
بهروز حیدری در این جلسه خواستار اجرایی نمودن تفاهم نامه همکاری مشترک بین نهاد کتابخانه های عمومی و سازمان نهضت سواد آموزی در استان ایلام شد و توسعه سواد و ریشه کنی بی سوادی راعامل رشد و توسعه فرهنگی دانست و گفت نهاد کتابخانه ها می تواند در این راستا بسیار تاثیر گذار باشد12:031393/1/27 چهارشنبه

استاندار ایلام در نشست شورای آموزش و پرورش : تجلیل از مقام معلم باید در خور شان آنان باشد
استاندار ایلام گفت: تجلیل از مقام معلم باید در خور شان آنان باشد زیرا آنان انسان ساز و پرچمدار عرصه علم و دانایی در جامعه اند.08:441393/1/27 چهارشنبه

سومین جشنواره نوجوان سالم در ایلام برگزار شد
مدیر کل آموزش و پرورش در این جشنواره گفت : بهترین سرمایه هر کشوری و بلکه کشور ما نسل جوان است وباید توجه به نسل جوان بیشتر شود چرا که مدیریت آینده کشور در دست آنها است و برنامه‌ریزی برای این نسل می‌تواند رافع مشکلات آینده باشد 14:251393/1/26 سه شنبه

مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور مناطق محروم و کمتر توسعه یافته :توجه به دانش آموزان مناطق محروم از اولویت های آموزش و پرورش است
سید محمد کاظم حجازی مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در جریان سفر خود به مناطق محروم استان ایلام گفت : بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش توجه به دانش آموزان محروم و برنامه ریزی در این خصوص و ایجاد رضایتمندی این اقشار از اولویت های آموزش و پرورش است . 08:501393/1/26 سه شنبه
دانش آموز کاراته کای ایلامی قهرمان آسیا شد .
برنامه های تربیتی ما بدون همکاری حوزه و حضور روحانیت محقق نخواهد شد
دشمنان همواره در کمین نسل جوان کشورمان هستند
برای نظامند کردن همکاری بیشتر حوزه های علمیه با آموزش و پرورش نیاز به کار بیشتری است
نگاه ما به تربیت اسلامی از آسیبی به نام سطحی نگری رنج می برد
حضور مشاور وزیر و دبیر ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش بر مزار شهدای گمنام ایلام
آموزش و پرورش از مخاطبان اصلی شعار مقام معظم رهبری در بعد فرهنگ است
نتایج آزمون مرحله اول المپیادهای علمی سال تحصیلی 93-1392 اعلام شد.
مدیرآموزش وپرورش منطقه موسیان:
مدیرآموزش وپرورش شهرستان بدره:
آموزش و پرورش باید در انتقال پیام مرحله دوم هدفمندی یارانه ها پیشگام باشد
برگزاری سومین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم در ایلام
فرهنگیان برای شکوفایی اقتصاد و گسترش فرهنگ غنی ایران اسلامی تلاش مضاعف خواهند داشت
شیوه نامه نقل و انتقال فرهنگیان در سال ۹۳ابلاغ شد
پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش بمناسبت درگذشت معلم پیشکسوت ایلامی
فرهنگ تجلیل از مقام معلم باید در بین همه اقشار جامعه نهادینه شود .
پذیرش بیش از 64 هزار و 780 نفر روز درستاد های اسکان نوروزی وابسته به آموزش و پرورش استان ایلام
از تمامی ظرفیت آموزش و پرورش در راستای خدمات رسانی بهتر به مسافران نوروزی استفاده شده است .
برگزاری همایش خیرین مدرسه ساز در شهرستان سیروان
پذیرش و اسکان بیش از 29 هزار نفر روز میهمان نوروزی در مراکز اقامتی استان ایلام
بیشتر
اخبار مناطق
سرپرست فرمانداری شهرستان آبدانان:در حد توان از تمام ظرفیتها برای پیشرفت آموزش وپرورش تلاش خواهم کرد.
سید یارالله سیدی با تاکید بر اجرایی نمودن محتوی شعار مقام معظم رهبری (اقتصاد وفرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی ) در برنامه های آموزش وپرورش در طول سال تحصیلی تصریح کرد با صرفه جویی وهمکاری با دولت در اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها می توان گام مثبتی در جهت بهبود وضعیت اقتصادی کشورمان برداشته باشیم .15:051393/1/26 سه شنبه

دانش آموز کاراته کای ایلامی قهرمان آسیا شد .
زهرا میری دانش آموز دوره اول متوسطه مشغول به تحصیل در دبیرستان شمس شهرستان ایلام است موفق به کسب عنوان قهرمانی مسابقات آسیا یی در رشته کاراته شد.19:531393/1/25 دوشنبه

شروع نشست های بصیرتی با محوریت حجاب وعفاف در مدارس آبدانان
خطاوی معاون پرورشی مدیریت اموزش وپرورش هدف از برگزاری این کلاسها آموزش حجاب وعفاف واهمیت وارزش آن در جامعه اسلامی -ایجاد آرامش روانى در فرد ،استحکام بیشتر کانون خانواده،حفظ نیروى کار در جامعه،تأمین و تضمین سلامت و پاکىِ افراد جامعه، وعدم گرایش به مد ومد گرایی بیان کرد19:521393/1/25 دوشنبه

همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین(س)از مادران شهدای فرهنگی شهرستان چرداول تجلیل شد
در سالروز وفات حضرت ام البنین(س) که روز تکریم از مادران و همسران شهدا نامگذاری شده است،مسئولین و جمعی از کارشناسان مدیریت آموزش و پرورش و بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان در منزل معلم شهید علی اصغر لطفی حضور یافتند و با اهداء لوح سپاس از مادر این شهید گرانقدر تجلیل شد.19:511393/1/25 دوشنبه

کسب رتبه اول استانی جشنواره الگوهای برتر تدریس توسط دبیر موسیانی
زینب حسنی از فرهنگیان منطقه موسیان رتبه اول استانی جشنواره الگوهای برتر تدریس در درس ادبیات فارسی(دوره متوسطه اول) را از آن خود کرد و به مرحله کشوری راه یافت.19:501393/1/25 دوشنبه
بخشنامه
مناقصه هوشمند سازی مدارس مناقصه هوشمند سازي.zip
1.29 MB

برای دریافت بر روی فایل راست کلیک کرده و گزینه save target as را انتخاب کنید

دفترچه راهنمای آزمون استعدادهای درخشان سال تحصیلی 93/94 دستورالعمل ثبت نام آزمون استعدادهاي درخشان سال تحصيلي 93-94.pdf
244.233 KB
معاونت تربیت بدنی و سلامت
معاون پشتیبانی وتوسعه مدیریت
مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان استان ایلام
معاونت آموزش ابتدایی
معاونت پرورشی و فرهنگی
معاونت آموزش متوسطه
مدیریت مشارکتهای مردمی
گروههای آموزش ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه
کمیته تولید محتوای مراکز پیش دبستانی
اداره ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات
پژوهشکده تعلیم و تربیت
معاونت سواد آموزی
انجمن ریاضی ایلام
گروه آموزش پیش دبستانی و دبستانی
تشکیلات
اداره برنامه ریزی،تامین و آموزش نیروی انسانی
اداره استثنایی ایلام
گروه تحلیل محتوای آموزشی وپرورشی
هسته گزینش
معاونت سواد آموزی
پیام حقوقی
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.